Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yılmaz erkekliğin kitabını değil broşürünü yazar
Yılmaz erkekliğin kitabını değil broşürünü yazar
Bir AVM'nin düzenlediği imza gününde sevenleriyle bir araya gelen Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Magazin 23 Mayıs 2016 - 14:51

Sevilen ikili Kadir Çöpdemir ve Pascal Nouma, sevenleriyle buluştu. Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen Kadir Çöpdemir-Pascal Nouma şöyleşi ve imza gününde kahkahalar yine havada uçtu. Sevenlerinin sorularını yanıtlayan muhteşem ikili, açıklamalarıyla AVM ziyaretçilerine keyifli saatler yaşattı. Bir hayranının “Bir sinema filminde kimle oynamak istersiniz” sorusunda Pascal Nouma “Kıvanç Tatlıtuğ” deyince Kadir Çöpdemir “Ağabey o sarışın ben Kenan İmirzalıoğlu’yla oynamak isterim” diye yanıt verdi. Birlikte bir reklam filminde rol alan ikiliye “Kim daha çok para kazandı?” diye soruldu. Kadir Çöpdemir, “Pascal benden daha çok kazanmadı. Biz çok iyi bir ortağız, eşit kazandık” diye konuştu.

PASCAL’IN FAVORİSİ ATAKAN

Geçtiğimiz yıl Survivor’da yarışan Pascal Nouma, Yattara’nın arkadaşı olmasına rağmen Atakan’ı desteklediğini itiraf etti. Nouma, “Yattara ikinci olabilir ama Atakan kazansın istiyorum” derken Kadir Çöpdemir sözü girerek, “Ben Yılmaz Morgül’ü destekliyordum ama olmadı” dedi. Bir ziyaretçinin “Yılmaz Morgül erkekliğin kitabını yazacakmış” sözleri üzerine de “O kitap biraz kısa sürer. 3-5 sayfalık broşür olur” yanıtını vardı. “Nur Yerlitaş, Banu Alkan ve Bülent Ersoy’la birlkite ünlüler takımında yer almak ister misiniz” sorusuna ise “Pascal’a cillop gibi kızlar, bana gelince dinazorlar çağı…” diyerek ünlü ismileri kızdaracak açıklamalar yaptı.
Söyleşi sonunda imza dağıtan ikili, sevenleriyle de bol bol fotoğraf çektirdi.