Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yılmaz Morgül’den sürpriz haber
Yılmaz Morgül’den sürpriz haber
Yılmaz Morgül yarışmacı olduğu Survivor 2016'da fenalaşmış ve hastaneye kaldırılmıştı.
Magazin 21 Mart 2016 - 12:42

Türk müziğinin değerli seslerinden Yılmaz Morgül, Survivor 2016 ile yeni yıla hızlı bir giriş yapmıştı. Morgül şimdi de hayranlarını yine bir single ile şaşırtacak. Güçlü sesi ve yorumuyla olduğu kadar farklı tarzı ile dikkatleri her zaman üstüne toplayan, Survivor'da gösterdiği performansla beğeni toplayan Morgül geride bıraktığımız günlerde yarışmada fenalık geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Yılmaz’ın durumuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı ancak görünen o ki Yılmaz Morgül yarışmaya katılmadan önce yeni bir single çalışmasında bulunmuş.  “Yılmaz Morgül 2016” isimli ikinci single çalışması ile müzik severlere merhaba diyor.

Foto: Bülten

HAKAN ALTUN VE SERDAR ORTAÇ

‘‘Yılmaz Morgül 2016'' single çalışmasında aşk şarkılarının efsane yorumcusu ve bestecisi Hakan Altun imzalı ‘‘İstanbul Olmaz Olsun'' ve pop müziğinin vazgeçilmez ismi Serdar Ortaç imzasını taşıyan ‘‘Ne Zaman'' şarkıları Morgül yorumuyla yerlerini aldılar. Single çalışmasının imaj fotoğraflarını Zeynel Abidin çekti.

Yılmaz Morgül'ün ikinci single çalışmasının müzik yönetmenliğini Yıldan Ergüzel yaptı. “Şehit Asker ve Polis Aileleri, Yardıma Muhtaç Yaşlılar, Kimsesiz ve Sokak çocukları, Lösemi ve Şeker Hastaları, Down Sendromlu ve Bedensel Özürlü Çocuklar” gibi 150 vakıf yararına Türkiye, Azerbaycan, Almanya, Hollanda ve Fransa gibi ülkelerde 3000'den fazla yardım konseri yapan Yılmaz Morgül, müzikseverlere zevkle dinleyecekleri bir single hazırlamış olmanın mutluluğunu ve gururunu sizlerle paylaşıyor.

‘‘Yılmaz Morgül 2016'' Esen Müzik etiketiyle 25 Mart 2016 tarihinde tüm müzik marketlerde ve dijital kanallarda yerini alacak.

 

Son güncelleme: 12:46 - 21.03.2016