Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yılmaz ve Tuğba Dominik’e uçtu
Yılmaz ve Tuğba Dominik’e uçtu
Şubat ayının ilk haftasında başlayacak olan Survivor 2016’nın yarışmacıları Yılmaz Morgül ve Tuğba Özay adaya uçtu.
Magazin 2 Şubat 2016 - 08:32

Survivor 2016 yarışmacıları önceki gün bir araya gelerek kendilerini yarışmanın yapılacağı Dominik'e götürecek olan uçağa bindi. Havalimanında buluşan isimler gazetecilere yarışma öncesi son kez poz verdi ve açıklamalarda bulundu.

Survivor 2016 ünlüler kadrosunun çekimleri yapılırken, gözler Tuğba Özay ve Yılmaz Morgül'ü aradı. İkilinin ekibe daha sonra katılacağı söylenirken bununla ilgili açıklama yapılmamıştı. Aynı günün akşamı Tuğba Özay, sosyal medya hesabından Yılmaz Morgül'le birlikte yola çıktıklarını gösteren paylaşımlarda bulundu.

Foto: Sosyal Medya

Aktarmalı olarak uçan ikili New York'ta bir havalimanından fotoğraf paylaştı. İşte Özay'ın o paylaşımı: 5 saattir New York’ta bekliyoruz, yorgunluktan bitap değiliz aksine enerjimiz tavan. Birazdan Yılmaz’ım Morgül'üm ile Dominik Cumhuriyeti’ne doğru yolculuğumuz başlayacak. Hepinizi sevgimizle kucaklıyoruz. Hakkınızı helal edin canlar…

Tuğba Özay - Yılmaz Morgül

 

Son güncelleme: 13:48 - 02.02.2016