Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yoğun bakımdaki İrem Derici’nin sağlık durumu nasıl? İrem Derici’den haber var mı?
Yoğun bakımdaki İrem Derici’nin sağlık durumu nasıl? İrem Derici’den haber var mı?
İrem Derici dün yoğun bakıma kaldırılmıştı.Ünlü şarkıcı İrem Derici'nin durumu ciddi mi? Ünlü şarkıcı İrem Derici, yaşadığı mide rahatsızlığı nedeniyle dün itibarı ile hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Derici'nin rahatsızlığıyla ilgili tedavi gördüğü hastanenin doktorundan açıklama geldi. Hastanenin başhekimi tarafından yapılan açıklamada ünlü şarkıcının tedavisine yoğun bakım ünitesinde devam edildiği belirtilmişti. Peki, İrem Derici nasıl? Durumunda bir gelişme var mı?
Magazin 20 Eylül 2017 - 09:07

Ünlü şarkıcı, dün Fulya’daki özel bir hastanede yoğun bakıma alınmıştı. Derici’nin sağlık durumuyla ilgili, Başhekim Prof. Dr. Reha Baran’dan gelen açıklama ne? Son olarak 17 kilo verdiğini açıklayan İrem Derici bugün nasıl? Durumunda bir gelişme var mı? İşte ayrıntılar…

İREM DERİCİ’NİN SAĞLIK DURUMU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

“Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”

SEVENLERİ HASTANEYE KOŞTU

Ünlü şarkıcı İrem Derici’nin rahatsızlığını öğrenen dostları ve arkadaşları hastaneyekoştu. Bilgi almak için hastaneye gelen ünlü şarkıcı Merve Özbey, “Hepimizin bildiği doktorunun yaptığı açıklama. Yoğun bakımda olduğu için sadece aile girebiliyor. Biz de göremedik henüz. Herkes içeride zaten. Dışarıda işlerimiz var onları halledip tekrar geleceğiz. Umudumuz iyi olması herkesin duasını bekliyoruz. Bir önceki hastaneye göre şu an daha iyi tabi. Tam açıklama yapacak bir şeyim yok benim de bildiğim sizin bildiğinizle aynı. Daha iyiye gittiğini duyduk. Hepimiz birazcık daha ümitlendik. Kritik bir durumu var mı bilmiyorum ama geldiğinde sağlıktan dolayı biraz şikayetleri vardı. Şimdi daha iyi biz de akşam doktorunun açıklamasını bekliyoruz. Konuşabiliyor. Her şey yolunda. İnşallah her şey yoluna girecek. İrem güçlü kızdır toparlar” dedi.

Gonca Vuslateri ise, ”Ben iyi bir enerji alıyorum. Bir şey olacağını düşünmüyorum. Ailesi üzgünler biraz ama sonuçta takibinde oldukları bir tedavi sürecindeler ama her şey yoluna girecek” şeklinde konuştu.

Ünlü popçunun sağlık durumu ile ilgili son açıklama ise şarkıcı Sinan Akçıl’dan geldi.

Yaklaşık bir haftadır özel bir hastanede tedavi gören İrem Derici’nin sağlık durumuyla alakalı son dakika bilgisi geldi. İrem Derici’nin yoğun bakım ünitesine kaldırıldığı öğrenildi. Derici rahatsızlığı nedeniyle birçok konserini iptal etmek zorunda kalmıştı. Ünlü popçunun sağlık durumu ile ilgili son açıklama ise şarkıcı Sinan Akçıl’dan geldi.

İrem Derici’ye bir destekte Demet Akalın’dan gelmişti

İrem Derici ile gündeme gelen Arpa Diyeti tehlikeli mi? Son günlerde gündeme gelen Arpa Diyeti doğru uygulandığında kişiye kilo verdirse de yanlış uygulanması bazı sorunlara yol açabiliyor. İçindeki C Vitamini, mineral ve antioksidanlar zayıflamayı kolaylaştırsa da bir yan etkisi olabiliyor. Arpa Diyeti yapanlar nelere dikkat etmeli? Arpa Diyeti'nin aç kalmadan zayıflattığı doğru mu?

Diyet ve zayıflama sitelerinde önerilen Arpa Diyeti ile vücut demir, potasyum, kalsiyum ve magnezyum kazanıyor.Toksinlerden vücudu temizleyen arpa böbrek ve karaciğer dostu. Ancak Arpa Diyeti'nin zararları da mevcut. İşte Arpa Diyetinin olası zararları…

Çok miktarda arpa suyu içnek ve bu tüketime uzun üsre devam etmek aşağıdaki gibi sorunlar ortaya çıkarabilmektedir.

ARPA SUYU'NUN OLASI ZARARLARI

* Bağırsakta gaz sancısı
* İshal, karın ağrısı ve ödem
* Kabızlık
* Rektal kanama
* Alerjik reaksiyon
* Çölyak hastalığı

 

 

Son güncelleme: 09:53 - 20.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.