Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yonca Evcimik remix şarkısı için imaj yeniledi
Yonca Evcimik remix şarkısı için imaj yeniledi
90'lı yıllarda patlayan Türk Pop Müziğinin önemli isimlerinden Yonca Evcimik, uzun bir aradan sonra yeni singleı AHA! ile müzik piyasasına hızlı bir giriş yapmıştı.
Magazin 16 Ağustos 2016 - 14:59

Abone, Kendine Gel, 8:15 Vapuru, Bandıra Bandıra gibi unutulmaz hitlere imza atan, 90lı yıllarda patlayan Türk pop müziğinin öncüsü Yonca Evcimik, sözü ve bestesi Sezen Aksuya düzenlemesi Aytuğ Yargıç a ait AHA! şarkısı ile yaza bomba gibi bir giriş yapmıştı. Yonca Evcimik büyük ilgi gören AHA! Şarkısının dans remixlerini de piyasaya çıkardı.

yonca-evcimik-ic

Digital platformlarda yerini alan versiyonlar dinleyicilerden tam not aldı. Kısa kestirdiği sarı platin saçlarını bu remixlerin görseli için pembe yapan çılgın şarkıcı mayo ile verdiği pozlarla yine iddialı. Kısa saçları ile beğeni toplayan Yoncimik Kendimle oynamayı yeni şeyler denemeyi seviyorum. Her an başka bir değişiklik yapabilirim dedi. AHA! & Remixesda Gürkan Aşık, Serkan Erdiril ve Mert Aydın, Şafak Göktaşın yaptığı dans ve club remixleri bulunuyor.

yonca-evcimik-ic-3

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.