Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yonca Evcimik’ten Doğulu ailesini şaşırtacak paylaşım
Yonca Evcimik’ten Doğulu ailesini şaşırtacak paylaşım
Şarkıcı Yonca Evcimik paylaştığı video ile Ozan Doğulu hayranlarını çok şaşırttı.
Magazin 7 Eylül 2017 - 10:04

Geçmiş yıllara ait paylaşımların öne çıktığı perşembe gününü pas geçmeyen Yonca Evcimik takipçilerini yıllar önce yaptığı bir sunuculuk deneyimine götürdü. Oynadığı tiyatro oyunları ve filmlerle başarılı bir sahne performansına sahip olan Yonca Evcimi 1989 yılına ait bir video paylaştı. Gülhane etkinliklerinde sunucu olduğu döneme giden Yonca Evcimik şimdilerde müzik piyasasında fırtınalar estiren Ozan Doğulu’ya ödül verirken görülüyor. Evcimik bu videoyu:

yonca-evcimik-ic

“Sene 1989… Ben o zamanlar Gülhane etkinliklerinde sunuculuk yapıyordum. Bu görüntüler rahmetli Cem Karaca’nın yönetimindeki bir müzik yarışmasından. Ödülünü alması için sahneye çağırdığım isim ise Ozan Doğulu… Bundan daha güzel bir #tbt olamazdı herhalde. Kim derdi daha sonra Ozan ilk kurulan orkestramda Kenan ile beraber benimle aynı sahneyi paylaşıp turne yapacak? Ve 94 albümünde “Şeytana Uydum” şarkısını düzenleyecek? Vay ki vay” notuyla paylaştı.

 

Son güncelleme: 10:19 - 07.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.