Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Yozgatlı Dayı Cafer Lalek bakın kim çıktı? Amanda Cerny’e kötü haber…
Yozgatlı Dayı Cafer Lalek bakın kim çıktı? Amanda Cerny’e kötü haber…
Türkiye'nin günlerdir konuştuğu Yozgatlı Dayı lakaplı Cafer Lalek ve Snapchat ünlüsü Amanda Cerny flörtünde çok önemli bir gelişme yaşandı.
Magazin 14 Ekim 2016 - 20:45

Milyonlarca takipçisi olan Snapchat fenomeni Amanda Cerny ile girdiği diyalog sonrası günlerdir Türkiye’nin gündeminde olan Yozgatlı Dayı olarak bilinen Cafer Lalek, Twitter’dan yaptığı açıklama ile kendisini ifşa ederek gerçek fotoğrafını paylaştı.

20161014184945_8089752

NELER YAŞANMIŞTI?

25 yaşındaki ABD'li Snapchat yıldızı Amanda Cerny, ‘Ada hayatı' yazdığı seksi bir pozunu Twitter'dan paylaştı. Pek çok takipçisinden beğeni alan Cerny'ye Türkiye'den Cafer Lalek adında bir Twitter kullanıcısı yanıt yazdı. ‘Yozgada gelirsen seni bir gün misafir edebilirim' yazan kullanıcıya Cerny'den cevap geldi: ‘Bing çok kötü bir çeviri yaptı, hahaha. Ama anladığım kadarıyla Türkiye'yi ziyaret etmem gerektiğini söylüyorsun'.

İLGİLİ HABERAmanda Cerny 'Yozgatlı Dayı Cafer Lalek'e cevap verdi, sosyal medya çalkalandıAmanda Cerny ‘Yozgatlı Dayı Cafer Lalek’e cevap verdi, sosyal medya çalkalandı

Amanda Cerny'nin bu yanıtı Twitter'da adeta patladı. 3 bin Retweet ve 5 bine yakın beğeni alan bu yanıtın üstüne Cafer Lalek ‘Türkçen yog mu' yazdı. İkilinin bu yazışması üzerine Türk kullanıcılardan muhteşem yorumlar geldi.

EVLİLİK TEKLİFİ GELMİŞTİ

Bu kez Amanda Cerny'nin bir paylaşımı olay oldu. Elinde bir yüzükle ‘Benimle evlenir misin?' diyen Cerny'nin fotoğrafı paylaşım rekorları kırdı. İkilinin bu yazışması üzerine Türk kullanıcılardan muhteşem yorumlar gelmişti

İLGİLİ HABERAmanda Cerny'den Yozgatlı Dayı Cafer Lalek'e evlilik teklifiAmanda Cerny’den Yozgatlı Dayı Cafer Lalek’e evlilik teklifi

Son güncelleme: 20:46 - 14.10.2016