Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zara’ya saç tepkisi
Zara’ya saç tepkisi
Ankara'da yaşanan patlama sonrası, takipçileriyle saç şekline dair bir paylaşımda bulunan Zara büyük tepki gördü.
Magazin 19 Şubat 2016 - 11:04

Ankara’da yaşanan terör saldırıları ülke çapında büyük infial yarattı. İnsanlar yaralarını sarmaya çalışırken aynı zamanda patlamanın olduğu gün ve sonrasında günlük hayata dair paylaşımlar yapanlara da tepkiler gösterildi ve gösterilmeye devam ediyor.

Foto: Bülten
Başarılı şarkıcı Zara da bu tepkilerden nasibini aldı. Zara, Ankara saldırısının olduğu gün, “saç şekil denemeleri” adlı fotoğraf yayınlayınca, sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. Böylesi acılı bir zamanda, “saç şekil denemeleri” yazarak saç modelini paylaşmasına anlam veremeyen Zara’nın takipçileri, kısa süre için fotoğrafın altını eleştiri yağmuruna tuttular.


SAÇTAN SONRA BAYRAK GELDİ

Kısa süre içeresinde yüzlerce eleştiri içerikli yorum alan Zara, Türk Bayrağı’nın olduğu bir fotoğraf daha yayınlamak zorunda kaldı ve yeni fotoğrafının altına, adeta serzenişte bulunarak “Demek ki gerçekten hissetmek yetmiyor. Bin rahmet gidenlere…” yazdı ve diğer fotoğrafın altındaki tüm kötü yorumları sildi.