Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zayıflamanın sırrı; Tarçın ve Horon
Zayıflamanın sırrı; Tarçın ve Horon
Temel ile Dursun İstanbul’da filminin kadrosunda bulunan Wilma Elles, doğum sonrası kilolarını nasıl verdiğini açıkladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Şubat 2016 - 14:10

Filmin ön gösterimi için Taksim Majestik Sinemasın’a gelen film ekibi magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Wilma Elles, yaptığı basın açıklamasında ikiz annesi olmasına rağmen nasıl kilo verdiğini açıkladı. Birincisi tarçın bol bol tarçın, ikincisi ise bol bol Horon tepin.

Foto: Emre Çevik - Willma Elles 

Temel İle Dursun ” filminden teklif geldiğinde çok şaşırdım ve hep güldüm onlarda bana işte böyle bu film komedi filmi hep böyle gül doğru adrese gelmişiz dediler. Bu filmin bana en büyük artısı Horon tepmeyi öğrendim Bütün gün bol bol Horon tepen biri oldum Bu dansın bana artısı devamlı zıplamaktan kilo verdim Hamile olmadan önce bile bukadar zayıf değildim.Horon tepen kimi gördüysem hep dikkat ettim hiç birinde kilo yok Dedimki acaba bu yüzdenmi kilo alamıyorlar evet doğruymuş” diyerek kahkahalarla güldü.