Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zehra, tek göz odasında üç uşak beş şoförle birlikte!
Zehra, tek göz odasında üç uşak beş şoförle birlikte!
Kaya Çilingiroğlu, eğitim hayatını sürdürmek üzere Londra'ya giden kızı Zehra hakkında açıklamalarda bulundu.
Magazin 5 Ekim 2016 - 15:39

Kanal D ekranlarında yayınlanan; Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel Salt’ın sunduğu Renkli Sayfalar programına konuk olan Kaya Çilingiroğlu kızının Londra’daki konaklama şekliyle ve çıkan haberlere dair ilginç benzetmeler yaptı.

Kızı Zehra’yı geçtiğimiz hafta okul için Londra’ya gönderen Çilingiroğlu basında çıkan ‘Zehra için 4 hizmetçi tuttular’ haberlerine de canlı yayında açıklık getirdi. Kaya Çilingiroğlu “En son telefonla konuştuğumuzda ‘baba çamaşır yıkadım, yemek yaptım’ dedi. Her konuşmamızda biraz daha şaşırtıyor beni. Sabah 09.00’dan akşam 16.00’a kadar bunlarla uğraşmış. Altı üstü bir göz odası var. 3 uşak, 5 şoför verdik yanına. Bu haberler nereden çıkıyor anlamıyorum. 2 limuzin, 3 pilot da var. Kapısında özel uçak da bekliyor. Zehra yurtta kalıyor. 25-30 m2 bir oda. Başka ne olacak ki zaten?” dedi.

İLGİLİ HABERKaya Çilingiroğlu çocuklarıyla babasının doğduğu evi ziyaret ettiKaya Çilingiroğlu çocuklarıyla babasının doğduğu evi ziyaret etti

İşte Kaya Çilingiroğlu’nun canlı yayındaki o açıklamaları:

“ZEHRA’DAN AYRILMAK ÇOK ZOR OLDU”

”Zehra’yı uğurladık. Benim için ayrılık zor oldu. Zehra isterse 100 yaşına gelsin. Benim için onu ilk kucağıma aldığım halinde. Annesi çok rahattı. ‘Onu bırakıp dönerken görürsün’ dedim. Ertesi gün ‘Ben Ayvalık’a gidiyorum. Bu ev beni bastı’ dedi. Hülya Zehra’yı çok özler. Londra’ya gider gelir en sonunda da taşınır.”
”Zehra bana çok benzer. Bir de aşırı halk çocuğudur. Çok rahattır, girişkendir. Kaya ile Zehra’yı Trabzon’a götürdüm. Orada bir ailenin evinde kaldık. Bayıldılar Zehra’ya. İnsanlar Kaya Çilingiroğlu – Hülya Avşar dediğin zaman ulaşılmaz insanlar gibi bakıyor. Biz de sıradan insanlarız.”

İLGİLİ HABERKaya Çilingiroğlu kızı Zehra ile Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamalarından paylaşımda bulunduKaya Çilingiroğlu kızı Zehra ile Beşiktaş’ın şampiyonluk kutlamalarından paylaşımda bulundu

“ZEHRA YURTTA KALIYOR”

“En son telefonla konuştuğumuzda ‘baba çamaşır yıkadım, yemek yaptım’ dedi. Her konuşmamızda biraz daha şaşırtıyor beni. Sabah 09.00’dan akşam 16.00’a kadar bunlarla uğraşmış. Altı üstü bir göz odası var. 3 uşak, 5 şoför verdik yanına. Bu haberler nereden çıkıyor anlamıyorum. 2 limuzin, 3 pilot da var. Kapısında özel uçak da bekliyor. Zehra yurtta kalıyor. 25-30 m2 bir oda. Başka ne olacak ki zaten?”