Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zengin değilim toplu taşıma kullanıyorum
Zengin değilim toplu taşıma kullanıyorum
Emre Saygı’nın sosyal medya platformu Younow’dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ‘İlyas Yalçıntaş oldu.
Magazin 1 Mayıs 2016 - 17:31
Younow takipçilerinin ve Emre Saygı'nın sorularını yanıtlayan İlyas Yalçıntaş samimi açıklamalarda bulundu. 

 

 
ZENGİN DEĞİLİM, TOPLU TAŞIMA KULLANIYORUM
 
Hayatından çok fazla değişiklik olmadığını ve günlük hayatta halen daha toplu taşıma kullandığını belirten İlyas Yalçıntaş “Toplu taşıma kullanıyorum. Arabam yok ve çok zengin bir adam da değilim. Bunu açıkça söyleyebilirim. Şöyle bir algı var. Ünlü oldu parayı buldu diye. O eskidenmiş. Devir çok farklı bir devir. İnsanlar, ünlü olunca çok büyük paralar kazanıyorlar diye diye düşünüyorlar. Kesinlike böyle bir şey yok. Taksiye, metroya, metrobüse ve vapura biniyorum. İnsanlar beni görünce şaşırıyor. Senin ne işin var burda? Sen İncir değil misin? diyorlar. Sanki benim girmem yasak,ünlüler toplu taşımaya binemez gibi bir durum mu var?  Ben de senin ne işin var diyorum? Kimi zaman böyle komik durumlar oluyor. En çok metrobüsü kullanmayı seviyorum. Kalabalık olduğu için kimse kimseyi tanıyamıyor. İnsanlar kalabalıktan birbirlerinin yüzünü göremiyorlar” dedi.