Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zeynep Beşerler isyan etti: “Çocuğumun geleceği adına endişeliyim”
Zeynep Beşerler isyan etti: “Çocuğumun geleceği adına endişeliyim”
Oyuncu Zeynep Beşerler podyuma çıktı
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 24 Kasım 2016 - 15:37

Geçen haftaya damga vuran ve halkın tepkisiyle geri çekilen ‘Cinsel İstismar Önergesi’nin yankıları hâlâ sürüyor.

BEŞERLER DEFİLEYE ÇIKTI
Uluslararası Lions 118-T Yönetim Çevresi Federasyonu 2.Bölge Lions Kulüpleri organizasyonunda burslu öğrencilerin eğitimine destek olmak amacıyla önceki gün Sofa Otel'de bir defile düzenlendi. Defilenin finalinde oyuncu Zeynep Beşerler podyuma çıktı.
zeynepic
“HER ŞEY ÇOCUKLAR İÇİN”
Geçtiğimiz ay annelik sevinci yaşayan güzel oyuncu Zeynep Beşerler, kız çocuklarına destek olmak için böyle bir projede podyumda çıkmayı kabul ettiğini söyledi. Geri çekilen cinsel istismar önergesine ateş püsküren güzel oyuncu, “Bu konuda fikir yürütmek bile acı veriyor. Bir fikrimin olmasını bile istemiyorum. Şok ve dehşet içinde olan biteni okuyor ve izliyoruz. Söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Aşırı sinirleniyorum. Bu yanlıştan bir nebze olsun dönüldü ama bu zihniyetten inşallah bir kurtulur, silkeleniriz” dedi.

“GELECEĞE DAİR KAYGILIYIM”
Reşit olmayan evliliklerin çok üzücü olduğunu dile getiren, Beşerler sözlerini şöyle sürdürdü: Kız çocuklarının mutlaka eğitilmesi gerekiyor. Mağdur insanlar dururken onları mağdur edenleri kurtarmaya çalışmak akıl alır gibi değil. Ben çocuğum adına çok korkuyorum. Gelecek kaygısı yaşıyorum. Korkularım çoğaldı. Eskiden hiçbir endişem yoktu. Şimdi ise birçok şeyden korkuyorum. “Ne olacak, ne bitecek, nasıl olacak” diye gerçekten umutlarımın kırıldığı bir dönemdeyim”….
zeynepic2

“ÇOCUKLAR SOKAĞA ÇIKABİLMELİ”
Geçmişte güven içinde bir yaşam sürdüğünü, sokakta oyunlar oynayıp çocukluğunu doyasıya yaşadığını ifade eden Beşerler, en büyük temennisinin tüm çocukların güvenle sokakta oyun oynayabilecek, ebeveynlerin çocuklarını gönül rahatlığıyla sokağa bırakabildiği bir Türkiye olduğunu söyledi.

 

Son güncelleme: 16:21 - 24.11.2016