Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zeynep Casalini yaşadığı iddia edilen yasak aşk hakkında açıklama yaptı
Zeynep Casalini yaşadığı iddia edilen yasak aşk hakkında açıklama yaptı
Zeynep Casalini, hakkında çıkan yasak aşk dedikodularına son noktayı koydu.
Magazin 11 Kasım 2016 - 13:33

Muğla’nın Bodrum ilçesi Yalıçiflik Mahallesi’nde tersanede “Köprüler” isimli şarkısına klip çeken Zeynep Casalini, klip çekimi arasında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Deniz kenarındaki klip çekimlerinde neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Casalini, klibin dijital ortamda çıkacağını söyleyerek, “Şirketim Pasaj’la yeni bir çalışmaya başladık. Klibimi ise çok yakın bir arkadaşım olan Gürcan Kertek çekti. Ayağının tozuyla Almanya'dan geldi. “Bu klibi Bodrum'da çekelim” dedim. O da beni kırmayıp Bodrum'a geldi. Klibimizi Yalıçiftlik’te bir tersanede çekiyoruz. Klip çekeceğimiz parçamızın havasına çok uygun olan bir yer. Parçamızın adı ‘Köprüler'. Müziğini Nuri Harun Ateş yaptı, sözlerini ise manevi oğlum olan Çağlar Yerlikaya yazdı.

zeynep-casalini-ic

SİNİR BOZUCU

Horoz Nakliyat’ın evli patronu Taner Horoz’la aşk yaşadığına dair çıkan haberleri yalanlayan Casalini, “Bu haberler çok sinir bozucu. Bu yazılanlar yalan. Bu gibi haberler hepimizin mutsuzluğu oluyor. Gerçek bir aşk yaşadığım zaman bunu saklamam. Umarım bir aşk yaşarım da sizde haber yaparsınız” diye konuştu.

zeynep-casalini-ic-2