Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zeynep Ilıcalı’dan manidar paylaşım
Zeynep Ilıcalı’dan manidar paylaşım
Boşanma sonrası sessizliğini koruyan Zeynep Ilıcalı'nın dün sosyal medyadan yaptığı gönderme, eski eşi Acun Ilıcalı'ya mı sevgilisi Şeyma Subaşı'na mı?
Burcu ÖZEN
Magazin 30 Ağustos 2016 - 10:23

Ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde iki kızının annesi ve 19 yıllık hayat arkadaşı Zeynep Ilıcalı’dan boşanmıştı. Boşanma sonrası sevgilisi ve kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı ile olan ilişkisini saklamayan Ilıcalı’ya eski eşinden manidar bir paylaşım geldi.

Başta ilişkilerini gizleyen Ilıcalı ve Subaşı çifti, boşanma sonrası birlikte poz vermekten çekinmiyor. Ünlü çift boşanma sonrası birlikte çıktıkları Çeşme tatilinden döndü ve Subaşı, kızını babasına emanet ederek, festival için San Francisco’ya gitti.

MANİDAR PAYLAŞIM

acun zeynep

Boşanma sonrası sessizliğini koruyan Zeynep Ilıcalı ise, dün manidar bir paylaşım yaptı. Zeynep Ilıcalı’nın ‘Allah vicdan rahatlığı versin’ yazılı notu, Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’na ithafen paylaşıldığı düşünüldü. Tüm fotoğrafları yoruma açık olan Zeynep Hanım, bu paylaşımını yorumlara kapattı.

“ÖNCE KENDİNİ SEV!”

Bunun üzerine Subaşı da Instagram hesabından, ‘Öncelikle, sen git ve kendini sev’ yazılı fotoğraf paylaştı.

seyma

First! You should go and love yourself! #oncekendinisev #negatifliktenuzak #sukret #sev #pozitifol #iyiinsanol #kotuluktenuzak #kotudusunmektenuzak #baskalarinikotulemektenuzak #herseyguzel #herseydahadaguzelolacak #oncekendinisev !