Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zeynep Nazlı Kayı kimdir, kaç yaşında? İşte Hacı Sabancı’nın yeni sevgilisi!
Zeynep Nazlı Kayı kimdir, kaç yaşında? İşte Hacı Sabancı’nın yeni sevgilisi!
Özge Ulusoy'la ayrılığının ardından bir süre hayatında kimse olmayan Hacı Sabancı, Zeynep Nazlı Kayı ile birlikte olmaya başladı. Peki Hacı Sabancı Zeynep Nazlı Kayı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte Zeynep Nazlı Kayı ile ilgili tüm detaylar...
Magazin 26 Eylül 2017 - 09:15

Hacı Sabancı yepyeni bir aşka yelken açtı. Demsa Holding Başkan Yardımcısı Sabancı, 2 hafta önce tanıştığı Zeynep Nazlı Kayı ile aşk yaşamaya başladı ve aşkını da Instagram hesabından duyurdu. Peki Zeynep Nazlı Kayı kimdir, kaç yaşında?

ULUSOY SONRASI BİRÇOK İSİMLE ANILDI

Ünlü iş adamı Hacı Sabancı, birkaç ay önce ayrılığı 6 yıllık sevgilisi manken Özge Ulusoy’dan ayrıldıktan sonra Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu ile yakınlaşmıştı. Sabancı, Yağtu’nun ardından kısa bir dönem de Ağustos’ta Bahçelievler Özel Aile Hastanesi’nin Yönetim Kurulu Başkanı İlkem Öztürk ile kısa süreli flört etmişti.

2 HAFTADA AŞK YAŞAMAYA BAŞLADILAR

Yağtu ve Öztürk’te aradığını bulamayan Hacı Sabancı 2 hafta önce tanıştığı Zeynep Nazlı Kayı ile yeni bir maceraya yelken açtı. Geçen cumartesi Fransa Cannes’a giden ikili, sonra Saint Tropez’e geçmişti.

zeynep-nazli-kayi

ZEYEP NAZLI KAYI KİMDİR?

Hacı Sabancı’nın genç sevgilisi Zeynep Nazlı Kayı, 25 yaşında İstanbul doğumludur. Şeyma Subaşı’nın yakın arkadaşı olarak bilinen Kayı, sosyal medyayı çok aktif kullanmasıyla biliniyor. Görünüşe göre Sabancı ile aşk yaşadığı sürece magazin gündeminden düşmeyecekmiş gibi görünüyor.

Son güncelleme: 11:00 - 26.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.