Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ziynet Sali gazetecilere takıldı
Ziynet Sali gazetecilere takıldı
Ziynet Sali yaptığı açıklama üzerinden gazetecilerle şakalaştı.
Magazin 3 Şubat 2016 - 21:15

Sevilen sanatçı Kubat sanat hayatının 20. Yılı ve “Al Ömrümü” adını verdiği 10. Albümünün kutlamasını önceki akşam Sahne İstanbul adlı mekanda yaptı.

“Ben dünyanın 8. Harikasıyım” açıklaması ile gündeme gelen başarılı şarkıcı Ziynet Sali, gala gecesine bir geldi, pir geldi. Mekan girişinde aracından inen Ziynet Sali, giydiği topuklu ayakkabısının kemeri çözülünce görevlilerden yardım istedi.

Foto: Emre Çevik

Hemen yanına ayakkabısının kemerini bağlayan görevliye teşekkür eden şarkıcı, “Sizden bir şey kaçmıyor” dedi. Kubat’a destek için geldiğini belirten şarkıcı, “Kubat çok sevdiğim ve değer verdiğim bir arkadaşımdır. Allah ona bol kazançlar versin” dedi. Röportaj sırasında birbirlerine sarılan ikili, “Biz iki çok eski dostuz” diyerek birbirlerine her zaman destek olacaklarını söyledi.

Foto: Emre Çevik
Gazetecilere, “Beni dünyanın 8. harikası olarak gördüğünüz için teşekkür ederim. Lafı biraz çarpıtmışsınız, ancak sizleri çok seviyorum” diyerek gazetecilere teşekkür etti.

Foto: Emre Çevik