Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zuhal Olcay ve Mazlum Çimen aşkı resmen belgelendi
Zuhal Olcay ve Mazlum Çimen aşkı resmen belgelendi
Zuhal Olcay ve Mazlum Çimen aşkı ikili tarafından bir süredir reddediliyordu.
Magazin 7 Temmuz 2016 - 07:46

Zuhal Olcay’la Mazlum Çimen’in aşkı resmen belgelendi. Aşklarını yalanlayan ikili daha önce de birlikte görüntülenmiş, aşk dedikodularını reddetmişlerdi. Mazlum Çimen’in doğum gününde çekilen fotoğraf ikilinin aşkının ispatı oldu.

İNKAR ETMİŞLERDİ

Ünlü sanatçı Zuhal Olcay, Haluk Bilginer’den boşandıktan sonra uzun süre kalbini aşka kapatmıştı. Yaklaşık bir aydır sanatçının ünlü balet ve müzik adamı Mazlum Çimen’le aşk yaşadığı konuşuluyor. Olcay her fırsatta ‘Yanımda görmeden inanmayın’ dese de Olcay ve Çimen birkaç kez objektiflere yansıdı.

zuhal-olcay-ic

BOYNUNA SARILDI

Olcay ve Çimen’in aşkını belgeleyen fotoğraf Mazlum Çimen’in doğum gününde çekildi. Çimen’in müzisyen oğlu Saki Çimen’in instagram hesabından yayınladığı bu fotoğrafta Zuhal Olcay’ın sevgilisinin boynuna sarıldığı görülüyor. Kutlamada Saki Çimen’in nişanlısı Gül Zaman’ın da bulunması ‘Zuhal aileye girdi’ yorumlarına neden oldu.