Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zuhal Topal bu iddialara bakalım ne diyecek!
Zuhal Topal bu iddialara bakalım ne diyecek!
Zuhal Topal'ın programında damat adayı Ali'ye talip olan Azeri gelin adayı Nurlana, sosyal medya hesabından takipçilerine dert yandı.
Magazin 7 Eylül 2017 - 18:04

Zuhal Topal‘ın evlendirme programında damat adaylarından Ali’ye talip olan Azeri gelin adayı Nurlana, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınla adeta isyan etti. Nurlana, takipçilerine yaptığı canlı yayında çarpıcı itiraflarda bulundu. Yeni sezonda yasaklanan Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında kendilerine rol yaptırıldığını belirten gelin adayı, “Her şey senaryoydu. O kadar süre gidip ekranda boy göstermemize rağmen paramızı alamadık” dedi.

zuhaltopal

“BİZ YAPIMCI DEĞİLİZ”
Topal cephesinden yapılan açıklamada ise programın yapımcısının Zuhal Topal olmadığı, bu tip sorunların yapım şirketini ilgilendirdiği kaydedildi. Ancak gerek Topal cephesinden gerekse yapımcı firmadan programın kurgu olduğu kurgu olduğu iddiasına bir yalanlama gelmedi.

Son güncelleme: 20:10 - 07.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.