Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zuhal Topal’da olay: Stüdyo şefine aşık oldu, programı terk etti
Zuhal Topal’da olay: Stüdyo şefine aşık oldu, programı terk etti
Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programı yine ilginç anlara sahne oldu. Gelin adaylarından Zeynep, stüdyo şefine aşık olduğunu açıkladı fakat duygularına karşılık bulamadığı için ayrılmaya karar verdi.
Magazin 21 Eylül 2016 - 19:28

Zuhal Topal’ın sunumuyla ekran gelen izdivaç programında stüdyo şefi Erkan’a aşık olan gelin adayı Zeynep, aşkına karşılık bulamayınca çareyi programa veda etmekte buldu.

Aşık olduğu stüdyo şefi Erkan’la aynı ortamda duramayacağını belirten Zeynep, sunucu Zuhal Topal’ın ısrarına rağmen programdan ayrıldı.

BURADA KALMAM YAKIŞIK ALMAZ

Gelin adayı Zeynep, “Taliplerime de ayıp. Burada kalmam yakışık almaz. Bu koşullar altında devam etmem doğru olmaz” dedi. Erkan ise “Benim için de zor bir durum. Şu an çok üzüldüm. Böyle olmasını istemezdim. Etik bir şey değil. Tanımak istedim diyelim, tanıdıktan sonra olmazsa insanlar bana nasıl bakar? Bana dün de yazdı. Gitmek istediğini söyledi. Kendisini kırmak istemiyorum” ifadelerini kullandı.

Etiketler