Reklamsız Sözcü

Zuhal Topal’ın gelin adayı Esra Erol’a transfer oldu

Yatak odası görüntüleri ortaya çıkan Zuhal Topal'ın gelin adayı Sevgi, Esra Erol'a transfer oldu.
10:542 Eylül 2016
Zuhal Topal’ın gelin adayı Esra Erol’a transfer oldu
Yatak odası görüntüleri ortaya çıkan Zuhal Topal'ın gelin adayı Sevgi, Esra Erol'a transfer oldu.

Birkan ile yatak görüntüleri ortaya çıkan, ardından Çağrı ile nikah masasına oturan Sevgi; eşini de yanına alarak Esra Erol’un programına çıktı.

 

Zuhal Topal’ın programındayken Birkan ile yatak görüntüleri ortaya çıkan ve büyük tepki toplayan Sevgi, sürpriz bir kararla locadaki damat adaylarından Çağrı ile evlenmişti. Sevgi ve Çağrı, almış oldukları bu kararı geçtiğimiz günlerde Zuhal Topal’ın programında açıklayarak herkesi şaşırtmışlardı. Bu gelişmenin ardından sürpriz bir kararla Esra Erol’un programına transfer olan ve burada nikah tazelemek istediklerini belirten Sevgi ve Çağrı, Topal’a yönelik ağır eleştirilerde bulundu.

“BEN SEVGİMİ PARA İÇİN SATAMAM”

“Ben sevgimi para için satamam. Evliyken farklı konular açılıp yuvam bozulacaksa ben öyle şeylere gelemem” diyen Sevgi’ye eşi Çağrı da şu sözlerle destek verdi; “Bazı insanlar para kazanacak diye ve bazı insanları popüler yapıp yukarı çıkarmak için ben kişiliğimi zedeleyemem. Bana yakışmaz. Ben Doğuluyum. Törelerimiz var. Her şeye uyan insanlarız. Ben orada çıkıp da kendimi rezil edemezdim. Ailemi düşüremezdim. Bu yüzden buraya geldim.”

Son güncelleme: 11:3302.09.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp