Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Zuhal Topal’ın gelin adayı Yağmur Atatürk’e hakaret etti
Zuhal Topal’ın gelin adayı Yağmur Atatürk’e hakaret etti
Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programına katılan 'Yağmur' adlı gelin adayının, Atatürk'e hakaret eden videosu ortaya çıktı.
Magazin 25 Kasım 2016 - 12:52

Star TV’de yayınlanan programının takipçileri, programa katılan Yağmur isimli gelin adayının, Atatürk’e hakaret ettiğini gösteren videoyu ve çekilen bir fotoğrafı sosyal medyadan paylaştı.

Sacitaslan.com sitesinin haberine göre, Periscope uygulamasından çekildiği görülen görüntülerde, Yağmur Avcı, Atatürk için “O zaman sizin Atanız da ölüsüyle işgal ettiği 780 bin metrekarelik Anıtkabir’i boşaltıp normal bir mezara dönsün. Var mısınız? Bu da size kapak olsun” ifadelerini kullanıyor.

Bu görüntülere tepki gösteren birçok kişi Star TV’ye çağrıda bulunarak Yağmur’un bir daha programa çıkarılmamasını istedi.

İLGİLİ HABERZuhal Topal'ın programında canlı yayında şok! Gelin adayı bayıldıZuhal Topal’ın programında canlı yayında şok! Gelin adayı bayıldı