Reklamsız Sözcü

Bir Semt Üç Mekan: Dalyan

Dalyan'da es geçmemeniz gereken mekân önerileri...
02:423 Temmuz 2016
Bir Semt Üç Mekan: Dalyan
Dalyan'da es geçmemeniz gereken mekân önerileri...

Hani zaman olur da herkesten kaçıp bir yerlere sığınmak, kafa dinlemek ister insan; işte böyle zamanlarda Dalyan biçilmiş kaftan. Durgun suya yansıyan dağ görüntüsü ve ona eşlik eden kaya mezarları dünyada az görülür bir manzara. Siz de bu manzaradan kendinizi mahrum bırakmak istemezseniz işte es geçmemeniz gereken mekân önerileri.

1-Apollon Villas

Doğanın kucağında konumlandırılmış bu tatil villasında sessiz ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Türkiye'nin en güzel sahil kasabalarından biri olan Dalyan'a iki kilometre uzaklıkta olan bu tesis, kalabalıktan, gürültüden uzak ama doğaya yakın bir yer. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz Villa Light of Apollon'da siz jakuzi keyfi yaparken çocuğunuz yüzme havuzunda tatilin keyfini doyasıya çıkarabilir.

2-Ekin Kır Evi

İztuzu Plaj yolunun en kıymetli köşelerinden birinde bulunan Ekin Kır Evi'nde kahvaltının tadı bir başka. Yemyeşil doğanın içinde Sülüngür Gölü manzarası eşliğinde edeceğiniz bu kahvaltıyı unutmak zor olacak.

3. Ceylan Restaurant

Tatilin en keyifli anlarından biri de koca güne sığdırılan aktivitelerden sonra yenilecek güzel bir akşam yemeği. Ceylan Restaurant yeşil ile mavinin buluştuğu, huzur dolu bir yer. Bulunduğu yerin hakkını veren balığı, çeşitli mezeleriyle keyfinize keyif katacak.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp