Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir Semt Üç Mekan: Dalyan
Bir Semt Üç Mekan: Dalyan
Tatil planını şimdiden yapacak olanlar için birkaç önerimiz var. Yolunuz Ege’nin en güzel tatil yerlerinden bir olan Dalyan’a düşerse buraları es geçmeyin.
Seyahat 10 Nisan 2016 - 07:12

Tatil planını şimdiden yapacak olanlar için birkaç önerimiz var. Yolunuz Ege'nin en güzel tatil yerlerinden bir olan Dalyan'a düşerse buraları es geçmeyin…

1- Apollon Villas
Dalyan Villa açısından oldukça zengin bir bölge. Türkiye'nin en güzel sahil kasabalarından biri olan Dalyan'a 2 km uzaklıkta olan bu tesis, kalabalıktan, gürültüden uzak ama doğaya yakın bir yer. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz Villa Light of Apollon'da siz jakuzi keyfi yaparken çocuğunuz yüzme havuzunda tatilin keyfini doyasıya çıkarabilir. Kışın şömine başında keyif yapabileceğiniz, yazın terasında rüzgarı kucaklayabileceğiniz bir villa.

2- Ekin Kır Evi
İztuzu Plaj yolunun en güzel köşesine serilmiş Ekin Kır Evi'nde güzel bir kahvaltı edin. Güne zinde başlamanın kuralı olan iyi bir kahvaltıyı bir de yemyeşil doğanın içinde Sülüngür Gölü manzarası eşliğinde deneyin.

3- Ceylan Restaurant
Tatilin en keyifli anlarından biri de koca güne sığdırılan aktivitelerden sonra yenilecek güzel bir akşam yemeğidir. Burası yeşil ile mavinin buluştuğu, huzur dolu bir yer. Bulunduğu yerin hakkını veren balığı, çeşitli mezeleriyle gününüzü lezzetle kapatabileceğiniz bir yer.

6662’ye SOZCU yaz gönder, reklamsız sözcü plus’a anında abone ol. (Türkiye'den)