Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Freelance çalışanların uğrak noktası 5 kahveci
Freelance çalışanların uğrak noktası 5 kahveci
Freelance çalışanların sayısı her geçen gün giderek artarken özgür çalışmanın zaman zaman oluşturduğu zorluklar yok değil; ancak gürültüden uzak, sakin, ilham verici ve mümkünse bol prizli alternatifler de oldukça fazla. 
Seyahat 19 Mayıs 2017 - 11:16

Workinton

workintonWorkinton, Türkiye'de ofis-kafe formatında hizmet veren ilk işletme. Anadolu ve Avrupa yakasında, belirli noktalarda karşınıza çıkabilir. Freelance çalışmayı profesyonel olarak yürütenler için ise biçilmiş kaftan. Çalışmalarınızı burada yürütebilir ya da toplantılarınızı tam bir ofis tadında burada gerçekleştirebilirsiniz. Çalışacağınız saat başına ödeceyeceğiniz ücretle çay, kahve, su, kurabiye gibi ikramları düşünmenize ise gerek yok. Onlar da ödediğiniz para içine dahil ediliyor.

Dört Kadıköy

dortKadıköy'ün en sessiz, en çalışılası mekanlarından bir tanesi Dört. Kocaman toplantı masasında rahat rahat çalışırken, buram buram kokan özel kahveleri ve lezzetli tatlarıyla ilham gücünüzün artacağı garanti.

Tasarım Bookshop & Cafe

tasarimAnadolu Yakası'nda freelance çalışanlar için interneti kasmayan, sessiz, sakin ve az insanlı kahveci bulmak biraz güç gibi görünse de Tasarım Bookshop & Cafe’de aradığınız sakinliği bulabilirsiniz. Burası aslında bir kitap-kafe fakat tasarımcı, mimar, sanatçı gibi bir mesleğiniz varsa verdiği huzur size ilham olurken, kafede yer alan yabancı kitaplar da oldukça işinize yarayacak.

Sunday Coffee

sundayHem Nişantaşı'nda olup, hem de sesiz bir çalışma mekanı arıyorsanız o zaman Sunday tam olarak doğru adres. Kahvenizi yudumlayıp, dışarı baka baka çalışmak, renklerinde enerji bulmak ve haftanın her günü pazar sakinliğini yaşamak isteyenler için hiç şüphesiz en uygun yer. Unutmadan ekleyelim, burası pazar günleri kapalı.

Minoa

minoaEğer hafta içi Beşiktaş civarında olacak ve sakince çalışacak bir yer arıyorsanız, Akaretler'de yer alan Minoa bu derdinize derman olacak. Özellikle ‘hafta içi gidecekseniz' diye belirtmemizin asıl sebebi ise hafta sonu mekanın kalabalık olması. Hafta içi sakin sakin çalışmak, arada kafede bulunan kitapları karıştırıp soluklanmak isterseniz, Minoa oldukça ideal bir mekan. Kahvenin yanı sıra zengin yemek menüsü ile de öğle vakitlerinde sizi ‘ne yesem?' derdinden kurtacaktır.

Kaynak: Bi Kahve Bi Keyif