Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ibiza bu yaz Bodrum’a geliyor!
Ibiza bu yaz Bodrum’a geliyor!
Ibiza’nın en eğlenceli, şık ve avangart beach club’ı 2016 yazında Bodrum’a geliyor.
Seyahat 11 Mayıs 2016 - 16:45

Ibiza'nın en eğlenceli beach club’ı, hareketli yaşam tarzları nedeniyle deniz keyfini, dinlenmeyi, lüks yemek deneyimini ve gece hayatının eğlencesini birlikte yaşamak isteyenlerin tercihi olacak. 7 Haziran'da Bodrum'da açılacak olan Blue Marlin Ibiza Bodrum, Alchemy Project ile Mandarin Oriental işbirliğiyle en gözde eğlence noktası olarak uluslararası jet sosyeteyi cezbedecek.

Blue-Marlin-Ibiza
Beach club, gerçek anlamda kozmopolit bir buluşma noktası olan ve stil sahibi misafirlerine zevkli eğlence sunarken, plajda geç kahvaltıların ve rahat öğle yemeklerinin keyfini çıkarabilir, Cennet Koyu'nun serin sularında yüzebilir, konforlu şezlonglarda güneşlenebilir, kısacası tatilinizi sofistike ve bir o kadar da rahat bir ortamda geçirebilirsiniz. Akşamüstü ise harika müziği eşliğinde günbatımını izlemek ayrı bir keyif yaşatacak. Hava karardığında yıldızlar altında leziz bir akşam yemeğinden sonra artık eğlenme zamanı geldiğinde ise dünyanın en tanınmış sanatçıları ve DJ'leri performanslarıyla en yeni ritimleri Bodrum'a getirecek.

Son güncelleme: 16:51 - 11.05.2016