Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR
KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR
Bahara güzel bir başlangıç için bu fırsat turlarına göz atabilirsiniz!
Seyahat 22 Mart 2016 - 01:42

Seyahate çıkmak için en uygun dönemlerden biri olan bahar ayları, yurtiçi ve yurtdışı pek çok noktaya ulaşımı ve konaklamayı kolaylaştırıyor.

Klasik İtalya Turu

Anı Tur erken rezervasyon fırsatlarını yurtdışı turlarında da uyguluyor ve turlarda %25'e varan indirimler sunuyor. Bunlardan biri olan Klasik İtalya Turu, 399 euro'dan başlayan fiyatlarla 8 gün 7 gecelik bir seyahat sunuyor.

Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu

Jolly Tour tarafından yapılan kampanya kapsamında gerçekleşen bu tur sizi 7 gün 6 gecelik bir Karadeniz macerasına götürüyor. Kişi başı 688TL'den başlayan tur sırasında yaylada konaklama ve Gürcistan'ın incisi Batum'u görme fırsatı da yakalayacaksınız.

Riga Turu

Prontotour tarafından kişi başı 199 euro'dan başlayan fiyatlarla düzenlenen bu tur sizleri sakin ülke Letonya'nın başkenti Riga'ya götürüyor. Fiyata uçak bileti dahil değil ancak 2 gece konaklama, transfer ve rehberlik hizmetleri dahil.

Kapadokya Turu

Setur tarafından düzenlenen bu tur ile ülkemizin eşsiz coğrafyalarından biri Kapadokya'ya gidebilirsiniz. 734 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan turda ulaşım uçakla sağlanıyor ve seyahat 3 gün 2 gece sürüyor.

Kuşadası Her Şey Dahil Otel Fırsatı

ETS Tur tarafından erken rezervasyon fırsatıyla satışa sunulan Fantasia Hotel Kuşadası, her şey dahil konaklamada geceliği 115TL'den başlayan fiyatlarla tatilcilere sunuluyor.

Fransız Sahilleri

Gezimanya Tur'un (http://tur.gezimanya.com/) satışa sunduğu bu tur Fransa sahillerini keşfetmek için oldukça uygun. 299 euro'dan başlayan fiyatlarla Nice ve çevresini görebileceğiniz bu seyahat 3 gün 2 gece sürüyor.

Gemiyle Tuna Nehri & Balkanlarda 6 Ülke

Golden Bay Tour tarafından düzenlenen bu nehir turu, Haziran döneminde Tuna Nehri üzerinde 6 Balkan ülkesi görmenize olanak tanıyor. 1599 euro'dan başlayan fiyatlarla 9 gün devam eden tur, otel odalarıyla birlikte gezmek isteyenler için ideal.

Amsterdam Turu

Tura Turizm sizi bu baharda Amsterdam'a davet ediyor. Avrupa'nın en popüler şehirlerinden birinde 4 gün 3 gece sürecek bir tatil yapmak isterseniz 449 euro'dan başlayan fiyatlarla bu tura katılabilirsiniz.

Büyük İspanya & Endülüs

Kappa Tur, indirimli Büyük İspanya & Endülüs turuyla, bu özel bölgeye seyahat etmek isteyenlere güzel bir fırsat sunuyor. 8 gün 7 gece devam eden bu programa 599 euro'dan başlayan fiyatlara katılabilirsiniz.