Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaçırılmayacak Fırsatlar
Kaçırılmayacak Fırsatlar
Bahar kapıda ve tüm seyahat tutkunlarının yüreği aynı hislerle çarpıyor: yeni rotalar keşfetmek!
Seyahat 29 Mart 2016 - 02:50

Bu hafta da size her hafta olduğu gibi güzel turlar ve fırsatlardan bir derleme yaptık. Ege'nin tadını çıkaracağınız Yunanistan turlarından Alaçatı'da ot festivaline; Avrupa'da romantik rotalardan yurdumuzun güzel köşelerine kadar seçme turları sizin için bir araya getirdik.

Alaçatı Ot Festivali

Alaçatı doğasının zenginliğini, Ege otlarının çeşitliliğini tanıtmak için 2010 yılından beri devam eden Alaçatı Ot Festivali bu yıl da Nisan'da gerçekleştirilecek. Anı Tur'un festivale özel hazırladığı Alaçatı turları, 299TL'den başlayan fiyatlarla 2 gece 3 gün boyunca devam eden bir seyahate imkan veriyor.

Klasik Yunanistan Turu

Her hafta kalkışla Jolly Tour tarafından düzenlenen bu turda ulaşım İstanbul'dan otobüsle sağlanıyor. Selanik, Atina, Kavala ve diğer pek çok Yunan şehrini görebileceğiniz bu tur 5 gece 6 gün devam ediyor ve 408 euro'dan satışa sunuluyor.

Romantik Yol Turu

Prontotour tarafından kişi başı 449 euro'dan başlayan fiyatlarla düzenlenen bu tur ile Avrupa'nın en romantik şehirlerinde 3 gece 4 günlük bir tatile çıkabilirsiniz.

Balkanlar'da 8 Gün

Setur tarafından düzenlenen bu tur sizleri Balkanlar'ın en güzel şehirlerinden Üsküp, Ohrid, Budva, Ulcinj, Trebinje, Dubrovnik, Saraybosna ve Belgrad'a götürüyor. 7 gece 8 gün devam eden tura 499 euro'dan başlayan fiyatlarla katılabilirsiniz.

Eskişehir ve Odunpazarı Turu

ETS Tur tarafından düzenlenen bu tur ile ülkemizin en modern şehirlerinden Eskişehir'i ve tarihi dokusuyla öne çıkan Odunpazarı'nı görme fırsatını yakalayacaksınız. 219TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan tur, 1 gece 2 gün sürüyor.

Malta Turu

Avrupa'nın en güzel ada ülkelerinden Malta'yı, Gezimanya Tur'un satışa sunduğu bu tur ile 259 euro'dan başlayan fiyatlarla ziyaret etme fırsatı bulabilirsiniz. 3 gece 4 gün devam eden seyahat sizlere Malta'da unutulmayacak bir tatil fırsatı sunuyor.

Gemiyle Romantik Ren Nehri & 6 Ülke

Golden Bay Tour tarafından düzenlenen bu nehir turunda, 5 yıldızlı deluxe Swiss Tiara gemisinde 6 günlük unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor. Hollanda, Almanya, Fransa ve İsviçre'yi görme imkanını sunan tur 449 euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Türkiye – İspanya Maç Turu

Tura Turizm'in futbol sevdalılarını düşünerek düzenlediği bu tur sizleri, 17 Haziran'da Euro 2016 kapsamında gerçekleşecek Türkiye – İspanya maçına götürüyor. 309 euro'dan başlayan fiyatlarla sunulan tur, sizleri hem maçı izlemeye hem de Fransa'nın Nice şehrini gezmeye davet ediyor.

Otobüsle İtalya, Yunanistan & Balkanlar

Kappa Tur Avrupa'nın en güzel şehirlerinde 9 günlük bir seyahate davet ediyor seyahat severleri. Tur kapsamında Selanik, Igoumenitsa, Bari, Roma, Floransa, Venedik, Belgrad ve Sofya'yı 449 euro'dan başlayan fiyatlarla ziyaret edebilirsiniz.

Küba için tam zamanı

Obama'nın ziyareti sonrasında da iki ülke arasında hızla gelişmeye başlayacak ilişkiler sonrasında, Küba'yı hala özünü koruyan yapısı ile keşfetmenin tam zamanı. Küba, Karayipleri ve Orta Amerika ülkelerini kapsayan gemi seyahatleri ile öne çıkan MSC Cruises'ın MSC Opera ve MSC Armonia gemisi ile sunduğu programları kaçırmayın! 7 gecelik gemi seyahatleri, Tam pansiyon konaklama, gidiş-dönüş uçak biletleri, transferler, Türkçe rehberlik hizmeti de dahil olmak üzere Kasım ayından itibaren 1.899 euro'dan başlayan fiyatlarla satışta!