Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaçırılmayacak Fırsatlar
Kaçırılmayacak Fırsatlar
Mevsim normallerinin altında seyreden mayıs ayı sıcaklıklarının önümüzdeki günlerde artacağı tahmin ediliyor. Güneşin geç batması, özellikle hafta sonu ve günübirlik geziler için büyük bir imkân sağlıyor.
Seyahat 8 Mayıs 2016 - 02:29

Mevsim normallerinin altında seyreden mayıs ayı sıcaklıklarının önümüzdeki günlerde artacağı tahmin ediliyor. Güneşin geç batması, özellikle hafta sonu ve günübirlik geziler için büyük bir imkân sağlıyor.

İşte sizler için derlediğimiz, tur firmalarının bazı fırsatları.

1-balkanlar

Baştanbaşa Balkanlar

Anı Tur tarafından düzenlenen ve vize gerektirmeyen bu tur Balkanlar'ın en güzel şehirlerini görme fırsatı veriyor. 16 Mayıs'a kadar yüzde 25 indirimle 429 Euro'dan satışa sunulan turda ulaşım uçaklarla sağlanıyor. Tur 7 gece 8 gün devam ediyor.

2-eskisehir

19 Mayıs Eskişehir

19 Mayıs Bayramı'nı değerlendirmek isteyenler için Jolly Tour tarafından yapılan kampanya sayesinde Anadolu'nun en güzel şehirlerinden Eskişehir'i 239 TL'den başlayan fiyatlarla ziyaret edebilirsiniz. Ulaşımın İstanbul'dan otobüsle sağlandığı tur 2 gün sürüyor.

3-italya

İtalya Turu

Prontotour tarafından düzenlenen İtalya turu, sizi canlı bir müze geziyormuşsunuz gibi etkisi altına alacak. Milano, Venedik, Floransa ve Roma'yı görebileceğiniz bu tur 399 Euro'dan başlayan fiyatlarla satılıyor ve 7 gece 8 gün devam ediyor.

4-mikonos

Gemiyle Vizesiz Yunan Adaları

Setur'un satışa sunduğu Celestyal Nefeli gemisiyle 3 gecelik Yunan Adaları turu, vize almaya gerek kalmadan Yunan Adaları'nı görme fırsatı sunuyor. İzmir kalkışlı tur, Sakız Adası, Santorini, Siros ve Mikonos adalarını 289€'dan başlayan fiyatlarla ziyaret ediyor.

5-iran

İran Turu

Derin bir tarihe sahip İran, Orta Doğu'nun en dikkat çekici ülkelerinden biri. Ön yargılarını bir kenara bırakıp bu ülkeyi ziyaret etmek isteyenler için ETS Tur'un düzenlediği turu 999 Dolar'dan başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Turun programı ise 7 gün 8 geceyi kapsıyor.

6-prag

Şeker Bayramı Orta Avrupa

Gezimanya Tur sizi Orta Avrupa'da unutulmayacak bir yolculuğa davet ediyor. Şeker Bayramı'nı değerlendirmek isteyenler için oldukça uygun olan bu tur Prag, Viyana, Krakow ve Budapeşte şehirlerini kapsıyor. 399 Euro'dan fiyatlarla başlayan tur, 7 gece 8 günlük bir tatil imkânı veriyor.

7-norvec

Şeker Bayramı'nda Norveç

Uzak rotalara özel turlar düzenleyen Golden Bay Tour ile rüya gibi bir deneyim sizi bekliyor. Amsterdam kalkışlı bu gemi turunun fiyatlarına uçakla Hollanda'ya gidiş-dönüş biletleri de dahil. 1599 Euro'dan satışa sunulan tur, lüks Koningsdam gemisiyle gerçekleştirilecek.

8-malta

Malta & Sicilya Turu

Tura Turizm ile Malta ve Sicilya'ya unutulmayacak bir yolculuğa çıkmak ister misiniz? 1096 Euro'dan başlayan fiyatlarla satılan ve 7 gece 8 gün devam eden bu tur kapsamında Avrupa'nın en güzel iki adasının yanı sıra İtalya'nın bazı şehirlerini görme fırsatını yakalayacaksınız.

9-dubai

Dubai Turu

Petrolün getirdiği zenginlikle muazzam bir şehir haline gelen Dubai, meraklı ziyaretçilerini bekliyor. Kappa Tur ile 3 gece 4 gün boyunca bu şehri ziyaret etmek isterseniz 479 Euro'dan başlayan fiyatlarla hemen yola çıkabilirsiniz!

10-paris

Paris Turu

Cafe Tur tarafından her gün hareketli olarak düzenlenen bu tur sizi dünyanın en çok turist ağırlayan şehirlerinden Paris'e davet ediyor. Dilediğiniz tarihte yola çıkmanın keyfini yaşayacağınız tur 349 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

11--Mavi-yolculuk

İtalya'da Mavi Yolculuk

Deniz, güneş ve eğlence ekseninde huzur ve sanat dolu bir tatil arıyorsanız bu tur tam size göre. VIP Turizm'in en yeni paketlerinden biri olan turda, İtalya'nın muhteşem batı kıyıları 8 günde özel bir yatla geziliyor. İkisi ada limanı olmak kaydıyla 5 liman şehrini kapsayan seyahat 1479 Euro'dan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Son güncelleme: 02:37 - 08.05.2016