Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaçırılmayacak fırsatlar
Kaçırılmayacak fırsatlar
Ülkemizdeki pek çok seyahat firması dönem dönem uygun fiyatlı promosyonlar hazırlıyor ve bunları limitli kontenjan ile satışa sunuyor.
Seyahat 13 Mart 2016 - 02:47

Seyahat planlarınıza başlamadan önce bu fırsatlara mutlaka bakın!

Safranbolu – Amasra Turu

Anı Tur tarafından düzenlenen bu tur dahilinde Safranbolu, Yörükköy, Cinci Han, Hıdırlık Tepesi, Amasra, Devrek, Abant Gölü gibi yerleri görmeniz mümkün olacak.

Otobüs ile gerçekleşen tur 2 gün 1 gece sürmekte ve 190 TL'den satışa sunulmakta.

Bodrum Erken Rezervasyon Fırsatı

Jolly Tour tarafından yapılan kampanya kapsamında La Blanche Island Bodrum otelinde geceliği 181 TL'den başlayan fiyatlarla konaklayan misafirler, 7 gece ve üzeri konakladıkları takdirde 1 gün daha ücretsiz olarak konaklama fırsatı kazanıyorlar.

İskeçe Karnavalı

Prontotour tarafından kişi başı 99€'dan başlayan fiyatlarla düzenlenen bu tur sizleri Selanik'teki İskeçe Karnavalı'na götürüyor. Ulaşım otobüsle sağlanıyor ve tur 3 gün boyunca devam ediyor.

Ljubljana, Bled Gölü ve Salzburg Turu

Deneyimli tur acentesi Setur tarafından düzenlenen bu tur ile Slovenya'nın en güzel şehirlerini ve bölgelerini görme fırsatını bulacaksınız. Doğal güzellikleriyle öne çıkan bu güzel ülkeyi 627€'dan başlayan fiyatlarla ziyaret edebilirsiniz.

Barselona Turu

Köklü turizm firması ETS Tur tarafından organize edilen bu ekonomik tur, İspanya'nın en güzel şehirlerinden Barselona'yı görmenize fırsat sağlıyor. 4 gün 3 gece süren turda Katalan kültürünün inceliklerini öğrenme fırsatı yaşayacaksınız.

Orta Avrupa Turu

Yenilikçi turizm firması Gezimanya Tur tarafından satışa sunulan bu tur 8 gün 7 gece devam ediyor ve 199€'dan başlayan fiyatlarla seyahat severlere sunuluyor. Turda Budapeşte, Viyana ve Prag gibi Orta Avrupa'nın en önemli şehirlerini görme imkanına erişebileceksiniz.

Gemiyle Romantik Ren Nehri

Cruise ve Nehir turlarıyla öne çıkan Golden Bay Tour tarafından düzenlenen bu seyahat, nehirden Avrupa ziyareti yapmak isteyenler için ideal. Gemide lüks odalar ve tam pansiyon eşliğinde sunulan konaklama, özellikle ileri yaştaki seyahat severler için oldukça uygun.

Dubrovnik ve Budva Seyahati

Yakında 50. Yılını dolduracak olan seyahat acentesi Tura Turizm sizi bu baharda, Balkanlar'da unutulmaz bir deneyime davet ediyor. Dubrovnik, Mostar, Kotor ve Budva gibi bölgenin en güzel şehirlerini görebileceğiniz tur 399€'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Kurban Bayramı'nda İtalya

Seçkin seyahat firması Kappa Tur, Kurban Bayramı’nda tatile gitmek isteyenler için uygun fiyatlı İtalya turlarını satışa sunuyor. Roma, Floransa ve Venedik'i görebileceğiniz bu tur 499€'dan başlayan fiyatlarla 7 gün 6 gece devam ediyor.

Son güncelleme: 13:06 - 13.03.2016