Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Romantik çiftlerin tercihi: Seyşeller
Romantik çiftlerin tercihi: Seyşeller
Ekvator’un hemen güneyinde bulunan bu Hint Okyanusu adalar topluluğu, size unutamayacağınız bir tatil vaat ediyor.
Seyahat 18 Mayıs 2017 - 09:59

Toplam 115 adadan oluşan Seyşeller'de, adaların çok azında yerleşim bulunuyor. Çok zengin doğası ve el değmemiş plajları ile Seyşeller, huzur ve doğayla iç içe bir tatil için ideal bir yer olarak çiftler tarafından tercih ediliyor.
s2Biraz tembellik etmek ya da su sporlarıyla uğraşmak isteyenlere Seyşeller unutulmaz olanaklar sunuyor. Seyşeller, hem beyaz kumsallarda yatıp dinlenmek isteyenler hem de doğa ve dalış düşkünleri için gidilecek bir yer.

s3Uçakla üzerinden geçerken bu kartpostallık adalara hayran kalacaksınız. İster balayı tatili ister aile tatili; Seyşeller ziyaretçilerine birçok güzellik ve aktivite sunuyor.
s4Seyşeller, tüm bütçelere ve muhteşem balayı fırsatlarına ve paketlerine uyacak şekilde otellere ve tatil bölgelerine sahip.
s5Mahé Adası'ndaki daha büyük tatil beldeleri, daha aktif olmak için mükemmel; Tenha tropikal adalar pastoral bir tatil sunuyor; Praslin ve La Digue ‘nun gizli koyları sakinlik ve biraz daha mahremiyet arayan çiftler için daha iyi bir tercih.
s6