Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
10 başarılı kadından 10 farklı tasarım…
10 başarılı kadından 10 farklı tasarım…
Ülkemizin önde gelen kadınları tarafından tasarlanan çantalar şıklığıyla da fark yaratıyor.
Moda 8 Mart 2016 - 16:55

Kadınlara meslek kazandırmak üzere gerçekleştirilen “Hayata 10 Kat Değer Kat” sosyal sorumluluk projesi kapsamında, ülkemizin önde gelen kadınları tarafından tasarlanan çantalar şıklığıyla da fark yaratıyor.

ŞİMDİ “HAYATA 10 KAT DEĞER KAT”MA ZAMANI…
Gliss'in yeni ürün serisi, şimdi ünlü modacı Evrim Timur tarafından tasarlanan şık çanta tasarımı ile sizlerle buluşuyor. “Hayata 10 Kat Değer Kat” sosyal sorumluluk projesi için tasarlanan çanta; Aslı Şen, Demet Sabancı Çetindoğan, Didem Çapa, Feryal Gülman, Prof. Dr. Neşe Kavak, Nilüfer Bulut, Saba Tümer, Sema Güral Sürmeli, Şükran Güzeliş ve Tülin Şahin gibi 10 başarılı kadın tarafından hazırlanan 10 farklı motifi ile farklı seçenekler yaratıyor.
Prof. Dr. Neşe Kavak ve Feryal Gülman Foto: Bülten
Çantaların satışından elde edilen gelir, Türkiye İş Kadınları Derneği’nin açacağı “Kadınlara Meslek Edindirme Kursu”na aktarılacak. Kadınlar, eğitim programlarını tamamlamalarının ardından Watsons mağazalarında çalışma fırsatı için değerlendirilecek. Çantayı satın alan herkes de bu anlamlı projeye destek sağlamış olacak.