Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tasarım dünyasının önemli isimleri 19-23 Ekim’de Türkiye Tasarım Haftası’nda!
Tasarım dünyasının önemli isimleri 19-23 Ekim’de Türkiye Tasarım Haftası’nda!
Modanın dâhisi Hussein Chalayan 20 Ekim Perşembe günü saat 13:00-14:00 arasında Türkiye Tasarım Haftası'nda dinleyicilerle buluşacak.
Moda 20 Ekim 2016 - 14:17

Tasarım dünyası, 19-23 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul'da ilk kez düzenlenen Türkiye Tasarım Haftası'nda/Design Week Turkey'de bir araya geliyor. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi ve Sergi Sarayı'nda T.C. Ekonomi Bakanlığı ve TİM işbirliğinde gerçekleşen Türkiye Tasarım Haftası/Design Week Turkey endüstriyel tasarım, moda ve görsel iletişim tasarımında dünyanın önde gelen isimlerine ev sahipliği yapıyor.

Etkinlik boyunca uluslararası ve Türk sergiler, globalde yükselen Türkler, tasarımla fark yaratan ürünler, bu yıl beşincisi düzenlenen Design Turkey Ödülleri ve sergisi, İhracatçı birliklerinin yarışmalarının finalist sergileri, tasarım ofisleri, tasarım okulları ve tasarıma dair daha pek çok öğe ziyaretçilerle buluşuyor.