Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
150 TL’nin altında kalıcı ve etkileyici 5 parfüm
150 TL’nin altında kalıcı ve etkileyici 5 parfüm
Yaz günlerine kokunuzla damga vurmak için bütçe dostu, etkileyici 5 parfüm önerisi.
Moda 30 Haziran 2016 - 10:47

Tatil planları bir bir yapılırken, alınacaklar listesinin ilk sıralarında şüphesiz mis kokulu parfümler yer alıyor. Peki tatil için alışveriş listeniz giderek kabarıyor ve parfüm için ayıracak bütçeniz azalıyorsa? O halde bütçe dostu ve etkileyici kokulara yönelme zamanı!

İşte yaz günlerine kokunuzla damga vurmak için etkileyici ve bir o kadar da kalıcı olan 150 TL altındaki  5 parfüm.

Air di Gioia by Giorgio Armani
Yaz geceleri için Akdeniz esintili bir parfüm arıyorsanız o halde seçiminiz Air di Gioia by Giorgio Armani’den yana olmalı. Bu harika kokunun notalarında ise  ylang-ylang, şakayık öne çıkıyor.

Eternity by Calvin Klein
Klasikler arasında yer alan Calvin Klein'ın Eternity, adaçayı ve mandalina arasında kalan feminen kokusuyla kendine hayran bırakacak.
parfum
Lovely Eau de Parfum Spray by Sarah Jessica Parker
Sex and The City ‘nin yıldızı Sarah Jessica Parker imzalı bu parfüm, adeta şehrin en cool kadınları için yaratılmış. Bu çarpıcı parfüm ise beyaz amber, lavanta ve elma martiniden oluşuyor.

Cinnabar Spray by Estee Lauder
Portakal çiçeği, zambak ve paçuli etkili egzotik parfüm, mükemmel bir yaz gecesi imzası olacak.

Nirvana White Perfume Oil by Elizabeth and James
Feminen ve şehvetli kokuları seviyorsanız, müge ve hassas şakayık gibi notaları içerisinde barındıran Nirvana White Perfume Oil by Elizabeth and James, favori kokularınız arasında yerini alacak.

Son güncelleme: 11:01 - 30.06.2016
Etiketler