Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Cesaret ve Özgünlük
2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Cesaret ve Özgünlük
Koleksiyonun ruhu, iyi bir seyyah olan marka erkeğini her yönü ile destekliyor.
Moda 6 Mart 2016 - 10:18

‘Traveler' konsepti ile seyahat etmeyi yaşam felsefesi haline getiren erkeklere klas çözümler sunan Cacharel, İlkbahar/Yaz 2016 sezonunda da özgün tavrını öne çıkaran ve ustaca bir araya getirilen bir giyim tarzı sunuyor.

Cacharel Foto: Bülten

Koleksiyonun ruhu, iyi bir seyyah olan marka erkeğini her yönü ile destekliyor.
Koleksiyon; özenle seçilmiş kumaşları, iyi düşünülmüş detaylarla bir araya getiriyor. Yalın ve net olduğu kadar, özgür ve kısıtlanmamış bir tavır öneriyor.
Sezonun öne çıkan başlıkları: Joker: Mix and Match, Sezonun Kahramanı Desenler ve İddialı Dokunuşlar…

Joker: Mix and Match
Markanın vazgeçilmez akımı ‘Mix and Match' ile şehirli ve seyahat sever erkeğin hızlı hayatına ayak uydurabilecek, kendi parçalarının ötesinde kombin yeteneği olan tasarımları bu sezonda değişik alternatifleri ile sunuyor. Zıt desenli parçaların uyumu; takım elbise üstleri ile bütünleşen denimler, chinolar, bermudalar, ceketler ve takım elbiselerle birliktelik yaratan derin desenli gömlekler, klasik tarza renk katan polo yaka tişörtler sezon boyu kurtarıcı olmak için yerlerini alıyorlar.

Cacharel Foto: Bülten

Sezonun Kahramanı Desenler
En fazla öne çıkan detaylarından biri mevsimsiz ve zamansız parçalara da seslenen mikro ve makro desenler. Koleksiyonu deneyimleyenler arasında; geometrik ve sulu boya desenler, farklı desenlerle tasarlanan yenilikçi renk ve dokular ve Cacharel çiçekleri bulunuyor.

İddialı Dokunuşlar
Koleksiyonun renk paleti, Atlantik Okyanusu'nun günün farklı saatlerinde aldığı tonlarla Küçük Havana’nın eklektik kök renklerinden oluşurken, iddialı renklerden kaçınmıyor. Mevsimsiz ve zamansız parçalardan, 3 parça Mix&Match takım elbiselere; keten ve ince süet parçalardan markaya özel tasarlanan desen ve kumaşlara kadar tüm tasarımlarda son derece özgün bir yaklaşım ve iddialı dokunuşlar hakim.