Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
2016 İngiliz Moda Ödülleri adayları açıklandı
2016 İngiliz Moda Ödülleri adayları açıklandı
Moda dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan olan 2016 İngiliz Moda Ödülleri adayları açıklandı.
Moda 27 Ekim 2016 - 10:07

Alexander McQueen ve Burberry gibi markaların yarışacağı gecede, Yılın İngiliz Markası kategorisinde, Kate Middleton'dan Michelle Obama'ya pek çok ünlüyü giydiren İngiliz-Türk tasarımcı Erdem de yer alıyor.

“Yılın Modeli” kategorisinde kardeşler yarışacak
Geçtiğimiz sene  dünyaca ünlü markalarla iş birlikleri yapan, Balmain ve Fendi gibi markaların podyumlarında boy gösteren ve Victoria's Secret meleklerine dahil olan Gigi Hadid, model kız kardeşi Bella Hadid ile  “Yılın Modeli” kategorisinde yarışacak.

gigibella

Modellik kariyerinde adeta birbirleriyle kapışan kardeşlerden Bella Hadid ise bu yıl Paris'te düzenlenecek Victoria's Secret Fashion Show'da podyuma çıkacak.

bella

2016 İngiliz Moda Ödülleri 5 Aralık Pazartesi Londra'da bulunan Royal Albert Hall'de sahiplerini bulacak.
En iyi çıkış yapan İngiliz tasarımcı: Alessandra Rich, Charles Jeffrey, Faustine Steinmetz, Molly Goddard, Self Portrait
Yılın İngiliz Kadın Tasarımcısı: Christopher Kane, Jonathan Anderson, Roksanda Ilincic, Sarah Burton ( Alexander McQueen), Simone Rocha
Yılın İngiliz markası: Alexander McQueen, Burberry, Christopher Kane, Erdem, Stella McCartney
Yılın Modeli: Adwoa Aboah, Bella Hadid, Gigi Hadid, Kendall Jenner, Lineisy Montero
Yılın Hazır Giyim Tasarımcısı: Alessandro Michele (Gucci),  Demna Gvasalia (Balenciaga), Donatella Versace (Versace), Jonathan Anderson (Loewe), Riccardo Tisci (Givenchy)

Son güncelleme: 10:11 - 27.10.2016