Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
2016 kış sokak modasında farklı bir soluk
2016 kış sokak modasında farklı bir soluk
Taze yaklaşımı ve dinamik konseptiyle sokak modasına farklı bir soluk geliyor...
Moda 3 Ekim 2016 - 11:08

Her sezon birbirinden farklı konseptlerle kendini yenileyen Move Your Lee, bu sezon bir adım öteye geçerek gerçek fiziksel özgürlüğü, yaratıcı ifadeyi keşfediyor ve modaseverlerle organik bir bağ kuruyor. Markanın gerçek kişilerin gerçek dans hareketlerine yer verdiği Sonbahar/Kış 2016 kampanyası, taze yaklaşımı ve dinamik konseptiyle sokak modasına farklı bir soluk getiriyor.

lee

Kampanya kapsamında Kış 2016 koleksiyonuna ait ürünleri taşıyan gerçek dansçı ve modeller, 90 saniyelik bir filmde, dokuz kısa filmde ve muhteşem görsellerde hareketlerini gösteriyorlar. Önceden belirlenmiş koreografinin ve tarzın bulunmadığı bu yaratıcı kampanya video ve görsellerinde katılımcılar kendilerini içlerinden geldiği gibi ifade ediyor!

leereklam

İşin güzel olan kısmı ise; bu interaktif deneyime katılmak isteyen herkes, 10 saniyelik dans videolarını #MoveYourLee hashtagi ile paylaşarak MoveYourLee.com sitesinde yayınlanma ve Lee Jeans Europe'un jüriliği eşliğinde markaden özel hediyeler kazanma fırsatını yakalıyor.