Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
2017 yaz çocuk trendlerinde renkler öne çıkıyor
2017 yaz çocuk trendlerinde renkler öne çıkıyor
Çocukları rengarenk bir yaz bekliyor. Çiçek bahçesini andıran tasarımlarda, tütü etekler, gingham kumaşlar, dantelli kıyafetler öne çıkıyor. Marie Antoinette döneminden çıkmış gibi görünüme sahip olacak çocuklar, tarzlarıyla göz dolduracak...
Hale Ceylan BARLAS
Moda 17 Temmuz 2017 - 10:18

Bu yaz kızlar için oldukça renkli geçecek… Rengarenk tişörtler, elbiseler, şortlar, tulumlar ve tütü etekler neredeyse markaların tüm koleksiyonlarında görebilirsiniz. Üstelik hepsi çiçek bahçesinden çıkmışçasına iç açıcı güzellikte…
bl03271-pt08104Grafik baskılar, damalı parçalar, dantelli kıyafetler, çiçek kabartmalı tişörtler, monokrom detayları, tütü elbiseler sayesinde ise adeta büyüklere taş çıkaracaklar…

PAMUK ELBİSELER ÖNE ÇIKIYOR

Fransız moda tarihine kişisel tarzı ile damga vuran Marie Antoinette'nin verdiği partileri gözünüzde canlandırdığınızda, çocuk modasında, tam da bu yazın renkleriyle karşılaşacağımızı anlatan LiaLea markasının kurucusu Leyla Gündemir, sezonda neşeli partilerin ruhunu yansıtan parlak renkler kadar, günlük stillerde yumuşak tonların da öne çıktığını söylüyor.
ds01466-hb16107Gündemir, yaz aylarının vazgeçilmezleri arasında pamuk ve emprimeden yapılmış elbiselerin revaçta olacağını belirtiyor: “Elbiselerde fark yaratmak için kullanılacak aksesuarlar çok önemli.
ds01481-tk15087Bu yılın konseptine yansıyan böcek ve hayvan temalı baskılara eğlenceli takımlar oluşturmak için fırsat vermeli. Yaz aylarında eğlenceli elbiseler giymek isteyen kızlarımız için, günün trendlerine uygun volan detaylı elbiseler de öne çıkıyor.”

TATİLDE RAHATLIK İÇİN ŞORT, ETEK VE BLUZ

Yazın pratik vazgeçilmezleri olan kapriler, şortlar ve tulumlar da minik moda severlerin tercihi olacak. Şehiriçi günlük kıyafet seçimlerinde triko ve viskon bluzlarla kombinlenmiş etek, şort ve kısa pantalonların, kızların tarzını bütünleyecek parçalar arasında olduğuna da değiniyor.
pt08111Gündemir “Elbette her yaz olduğu gibi tüm yaz koleksiyonlarının deniz dostu marin renkleri ve desenleri ile öne çıkan parçalar da bizi klasik olandan ayırmamalı. Tatilde hem rahat, hem şık hem de tatilin ruhunu bütünleyen marin keten elbiseler, şort, etek ve bluzlar çocuk yaz modasının olmazsa olmazı olarak bizi çağırıyor” diyor.
takim1-bl03272-sk07123