Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
69. Cannes Film Festivali’ne yırtmaçlar konuştu
69. Cannes Film Festivali’ne yırtmaçlar konuştu
69. Cannes Film Festivali'nde yırtmaçlar konuşuldu.
Moda 20 Mayıs 2016 - 10:38

69. Cannes Film Festivali tüm hızıyla devam ederken, dün gece festival kapsamında amfAR Galası gerçekleşti. Ünlüler dünyasının büyük ilgi gösterdiği gecede yine en çok konuşulan kırmızı halı görünümleri oldu. Sezonun modası olan derin yırtmaçlar, galanın başrolündeydi.

amfar-

Gecenin en cesur isimlerinden olan Alessandra Ambrosio, Redemption Fashion Brand imzalı derin bacak yırtmaçlı ve göğüs dekoltesiyle katıldı.
ales---
Vücut hatlarını saran ve bacak dekoltesiyle dikkatleri çeken Karlie Kloss ise geceye  Marchesa imzalı bir tasarım ile katıldı.
karlie

42 yaşındaki güzel model Heidi Klum, sarı yırtaçlı elbisesi ve turkuaz çiçek detaylı mücevherleri ile göz kamaştırdı.
heidi

Bella Hadid’den sonra yırtmaç detayını cesurca kullanan isimlerden birisi şüphesiz Madalina Ghenea. Transparan elbisesini dantel detaylarla tamamlayan  güzel oyuncunun görünümü kusursuz.
madalina

Ana Beatriz Barros da yırtmaç seven ünlüler arasında. Diğer isimler kadar cesurca bir detay kullanmasa da, Ana Beatriz Barros da gecenin harikulade görünen isimleri arasındaydı.
ana

Siyahlar içinde geceye katılan Jourdan Dunn, yırtmaç detayını tam kararında kullanan isimlerden. Kusursuz fiziğini ortaya çıkaran elbisesi ile harika bir seçim yapmış.
Jourdan