Reklamsız Sözcü

Aktif olun ve kalorileri yakın!

Sağlıklı yaşamın kapılarını aralamak için, harekete geçin!
12:4416 Mart 2016
Aktif olun ve kalorileri yakın!
Sağlıklı yaşamın kapılarını aralamak için, harekete geçin!

Sağlıklı yaşamın kapılarını aralamak isteyenler, AVON, Active Serisi’nin yeni giyim seçenekleri ve egzersiz ekipmanları ile hareketlenmeye davet ediyor. Hem egzersiz yapmak hem de şık görünmek isteyen kadınlar için seriye; yeni, şık ve sportif giyim alternatifleri eklerken, birçok egzersizi bir arada yapma imkanı veren ekipmanları da sporla yaşayanların beğenisine sunuyor.

Yeni seri, spor yaparken hem şık hem rahat olmanıza imkan verecek tasarımlarıyla egzersiz keyfinizi artırıyor. Serideki yeni Active Sporcu Atleti, teri emerek cildin kuru kalmasını sağlayan teknolojisi ile maksimum spor deneyimi yaşatırken, Active Sırtı Açık Bluz ise yürüyüşlerde aynı zamanda kendinizi güzel hissetmenizi de sağlıyor. Yumuşacık kumaştan yapılmış uzun kollu tunik, esnek kumaş yapısı ile yoga dersleri için mükemmel bir alternatif sunuyor. Active Leisure Bol Eşofman Altı ise her spor için uygun tasarımıyla konforlu bir spor deneyimi sağlıyor.

Seride vücudunuzu şekle sokmak ve daha formda görünmek için karın, göğüs, üst kol ve sırt kaslarını çalıştıran egzersiz aletleri de bulunuyor. Mekik barı, kapı altına takılabilen yapısıyla, rahat ve düzgün mekik çekebilmeyi sağlıyor ve kolayca düz bir karına sahip olmanıza yardımcı oluyor. Seride; LCD ekranıyla yakılan kaloriyi, kat edilen mesafeyi ve atlama sayısını gösteren ışıklı ip ve üzerinde 12 farklı egzersiz görseli bulunan pilates topu gibi birçok alternatif ekipman da yer alıyor.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp