Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Allık modasında yeni trend : Blush draping
Allık modasında yeni trend : Blush draping
Geçtiğimiz sezonun en popüler makyaj uygulaması olan kontürlere bu sezon veda ediyor, yerine yepyeni bir makyaj modasını selamlıyoruz; 'blash draping'.
Moda 6 Ekim 2016 - 13:20

Keskin yüz hatlarını ön plana çıkarmak için tercih edilen, bronzerların çantadan eksik edilmediği kontür modası bu sezon geride kalıyor. Yerini ise yeni makyaj trendi, ‘Blush draping’ alıyor. Nedir bu blush draping derseniz, en önemli ve hatta tek önemli detayı canlı bir allık kullanıyor olmanız.  Gerisi ise sizin yaratıclığınıza kalıyor.

kenzo

Özellikle geride bıraktığımız hafta Paris Moda Haftası’nın çeşitli defilelerinde kendinden sıkça söz ettiren “draping” modası 90'ların Kate Moss stilini ön plana çıkarıyor.

katemoss
Nasıl uygulanıyor?
Draping uygularken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yanakları ön plana çıkarmak. Yani bu uygulamayı yaparken göz ve dudak makyajınızın yanaklarınızın önüne geçmemesi gerekiyor.

fgvvreg
Işıltılı bir allık, nude bir ruj ve doğal tonlarda far kullanarak uygulayacağınız göz makyajıyla kolaylık istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.  Son zamanlarda  zamanlarda Gigi Hadid, Kylie Jenner ve Kim Kardashian gibi ikonların da favorisi olan bu allık modası, sonbahar/kış sezonunda sıcak tonlarla içiminizi ısıtacak.
kylie

Son güncelleme: 13:21 - 06.10.2016