Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Annelere özel Sahi Pazar
Annelere özel Sahi Pazar
Annelere özel alışveriş keyfi.
Moda 5 Mayıs 2016 - 16:04

Türkiye’nin gerçek değerlerini ve lezzetlerini çağdaş bir anlayış ile yorumlayan Sahi, tüm annelere unutulmaz bir Anneler Günü yaşatıyor. Karaköy’de Annelere Özel Sahi Pazarı, indirimler, hediye setleri ve ödüllü Instagram yarışması #annemlesahiden bu yıl Anneler Günü’nü herkes için benzersiz bir deneyime dönüştürüyor.

sahi

30 Nisan – 8 Mayıs tarihleri arasında Anneler Günü öncesi tam bir alışveriş keyfi yaşanırken, mağaz cıvıl cıvıl bir pazar yeri haline gelerek etkinlik süresince tüm ürünlerde fırsat ve indirimler olacak. Çaylar, baharatlar, kuruyemişler pazaryeri havasında çuvallar içinde sergilenecek, lokumlar ve çikolatalar tezgah üzerinde açık olarak teşhir edilecek. Alışverişlerde eski tip tartı ve kürekler kullanılacak. Pazardan ayrıca renk renk takılar, nazar boncukları, cam ve seramik ürünler, kokular, sabunlar, tişörtler, bez çantalar, peştamaller ve bornozlar da alınabilecek

Son güncelleme: 16:06 - 05.05.2016