Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Aqua Peel ile vakum gücüyle gelen doğal güzellik
Aqua Peel ile vakum gücüyle gelen doğal güzellik
Trend; akne, leke ve kırışıklık bakımlarında cerrahi müdahale yapılmadan uygulanan, cildi derinlemesine temizleyen AquaPeel bakımı.
Moda 23 Ağustos 2016 - 10:11

Cildin derinlemesine temizlenmesi yaşlanmayı geciktiren en önemli unsurlardan biri. Dermatoloji Uzmanı Dr. Ersin Demiray Kaplan akne, leke ve kırışıklık bakımlarında cerrahi müdahale yapılmadan ve kimyasal peeling işlemi uygulanmadan cildimizi derinlemesine temizleyen yeni AquaPeel bakımı ile ilgili bilgi verdi.

“Uygulamada cildin kontrolsüz bir hasar görmesini engelleyerek derinlemesine bir temizlik ve dezenfeksiyon sağlamasının amaçlandığını dile getiren Kaplan, aşama aşama ciltte istenilen etkiye göre hazır solüsyonlar basınçla cilde verilirken aynı anda vakum etkisiyle ciltten geri çekilmektedir. Bu teknoloji sayesinde hem cildin  üzerindeki ölü derinin kaldırılması, gözeneklerin açılması ve cildin alt katmanlarının dezenfekte edilmesi hem de cildin bakım için kullanılan ürünlerden daha iyi faydalanabilmesi amaçlanmaktadır”dedi.

Tek seferde temizleme, peeling, ekstraksiyon, hidrasyon ve antioksidan etkisi sağlanan AquaPeel’in cerrahi olmayan, enjektörsüz bir işlem olması sebebiyle kişiye herhangi bir rahatsızlık vermediğini dile getiren Kaplan, AquaPeel uygulaması ile cilt yenilenir ve gençleşir, gözle görülür kırışıklıkların, pigmentasyonların, akne ve daha fazlasının giderilmesi sağlanır, tıkanık gözenekler ve pürüzlü cildin hemen iyileştirildiği görülür dedi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler