Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Baharın modası bu ceketler
Baharın modası bu ceketler
Baharda bu ceketler çok moda.
Moda 25 Mart 2016 - 11:54

Bahar yavaş yavaş yüzünü göstermeye başlarken, yeni sezonda dolapları tazelemenin tam zamanı. İnce giyilse üşünen, kalın giyilse terlenen mevsimde şikayetçi olmamak için bu bahar dolabınızda olması gereken ceket trendlerine göz atın ve favori parçanıza gardrobunuzda yer açın.

Modası asla geçmeyen deri ceketler, 2016 İlkbahar/ Yaz stilinin de başını çekiyor. Maskülen stilin bu sezon ön planda olduğu yaz modasında bol bol zımba detaylı ceketler görmek mümkün.

2015 yılında moda dünyasına hızlı bir giriş yapan ikili Bomber ve Teddy ceketler. Vintage görünümlü bu ceketler 2016’nın favori parçaları arasında yer alıyor.  Biraz erkeksi, büyük ve ağır ceketler Teddy, şişkin ve kısa ceketler ise bomber adını alıyor.

Kot ceketleri kim sevmez! Bu sezon tercih edilecek kot ceketler arasında vintage ve taşlanmış görünüme sahip olanlar ilk sırada yer alıyor. Sade değil, biraz süsten yanaysanız o halde taşlı kot ceketlere dolabınızda yer açın. Yine sezonun modası armalar da kot ceketlerin vazgeçilmez detayları arasında.

Etiketler