Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Banu Zorlu’nun çorapları geceye damga vurdu
Banu Zorlu’nun çorapları geceye damga vurdu
Şarkıcı ve oyuncu Banu Zorlu, üç yıl aradan sonra 'Allah Kahretsin' adlı bir albüm çıkardı. Zorlu, kıyafeti ve özellikle ayakkabı içine giydiği çoraplarıyla dikkat çekti.
Moda 3 Kasım 2016 - 15:38

Hale Ceylan Barlas
Şarkıcı ve oyuncu Banu Zorlu, üç yıl aradan sonra ‘Allah Kahretsin’ adlı bir albüm çıkardı. Zorlu, kıyafeti ve özellikle ayakkabı içine giydiği çoraplarıyla dikkat çekti. Önceki akşam Akaretler Limoncello’da yeni albüm tanıtımını yapan Banu Zorlu, sözleri Ahmet Selçuk İlkan’a ait olan yeni şarkısı için, “Aşktan canı yanan herkes bu parçayı sevecek, çünkü ben hissederek okudum” dedi.

Güzel şarkıcı gecede pul payet elbisesinin altına giydiği çoraplarla da ilgi odağı oldu. Gazetecilere ”Sakın gülmeyin, bu tarz bu sene çok moda” diyen sanatçının barok döneminden esinlenerek hazırlanan kıyafetinin Dilek Göktaş’a ait olduğu öğrenildi. Pul payetin yoğunlukla kullanıldığı haute couture kıyafette degaje oldukça baskın. Gold kumaştan yapılan tasarımın en dikkat çeken kısmı ise siyah simli çoraplarla kombinlenmesiydi.

banuzorlu

Son dönemlerde ayakkabı içine çorap giyilmesi oldukça popüler. Yurtdışında da pek çok ünlü isim günlük yaşamlarında da yeni trendi takip ediyor. Hatta sokak modası olma yolunda hızla ilerliyor.

Ülkemizde ise bu akıma kendini kaptıranların sayısı oldukça az. Ama Banu Zorlu tabuları yıkacak gibi görünüyor!
banu-zorlu-b11

Son güncelleme: 17:05 - 03.11.2016
Etiketler