Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bella Hadid’in güzellik sırrı
Bella Hadid’in güzellik sırrı
Geçtiğimiz çarşamba günü New York'ta görüntülenen Bella Hadid'in güzellik sırrı ortaya çıktı.
Moda 21 Ekim 2016 - 12:46

Son zamanların en popüler modellerinden biri olan ve yaptığı başarılı işlerle adından söz ettiren Bella Hadid, çarşamba günü arkadaşlarıyla yemek yerken görüntülendi.

bella-1

Göbeğini açıkta bıraktığı, çapraz ipli bir bluz giyen Hadid, 70’ler esintili stiliyle güzelliğini sergilerken, neredeyse yok denecek kadar az olan makyajıyla da dikkatleri üzerine çekti.

bellaic

Günlük yaşantısında makyaj fazla yapmayı tercih etmeyen Hadid, illa makyaj yapacaksa renkli nemlendirici, sıkılaştırıcı fondöten ve dudak balsamı kullanmayı tercih ediyor. Ancak en çok dikkat çeken detay ise Bella’nın cildideki ışıltı ve parkak görünüm. Güzel modelin son zamanlarda özellikle annesiyle birlikte cilt güzelliklerinden bahsedilirken, annesi eski model Yolanda Hadid, güzellik sırlarının ‘su içmek olduğunu paylaştı. Bella arkadaşlarıyla otururken de yine bol bol su içtiği görüldü.