Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bere takarken saçlarınızın havası bozulmasın
Bere takarken saçlarınızın havası bozulmasın
İşte kışın vazgeçilmez aksesuarı olan bereyi saçlarınız bozulmadan kullanma stilleri.
Moda 25 Ocak 2016 - 11:10

Bere takmak güzel şey, ah bir de saçlar bozulmasa…  Kışın en sevilen aksesuarlardan bir tanesi bereler. Şık bir tamamlayıcı olan bereler, kimi zaman kötü görünen saçların da kurtarıcısı olabiliyor. Ancak evden çıkmadan önce özenle yaptığınız saçlarınız beren yüzünden sönüp, güzelliğini kaybedebiliyor. İşte kışın vazgeçilmez aksesuarı bereyi saçlarınız bozulmadan kullanma stilleri.

Bu sezon örgü modasının etkisi hala devam ediyor. Kullandığınız bereyi taktıktan sonra saçlarınızın uçlarını örebilirsiniz.


Saçlarınız önceki günden kalma ve tüm havasını kaybettiyse, bereyi taktıktan sonra uçlarına maşa yardımı ile bukleler verebilirsiniz.


Saçlarınızı toplamak istiyor ancak soğuk havadan dolayı bere de takmak istiyorsanız o zaman çözüm, saçlarınızı bere içinde toplamak. Önden ve yanlardan hafif bıraktığınız saçlarınızla çok havalı görünceksiniz.


Enseden toplanmış saçlarınıza takacağınız bereler de tarzınıza şık bir görünüm kazandıracak. Ancak enseden toplu saçlarda kullanacağınız berelerin kalın yün berelerden olmamasına dikkat edin, böylece kaba bir görüntü oluşmayacaktır.


Kısa ve sezonun modası bob saçlarınız varsa bere şıklığı bu sezon sizden yana. Bob saçlarınızı doğal haliyle bırakabilir ya da uçlarına hafif dalgalar yaparak berenizle bu kış da çok havalı görünebilirsiniz.

Son güncelleme: 12:20 - 26.01.2016