Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Beyonce ve Jay Z’nin aşk tatili rekor kırıyor
Beyonce ve Jay Z’nin aşk tatili rekor kırıyor
Beyonce ve Jay Z, yoğun programlarına bir mola vererek mükemmel yaz tatili için Hawaii'ye kaçtı.
Moda 22 Haziran 2016 - 09:59

Aşklarını sosyal medya hesaplarından paylaşan ikili,  tatil fotoğraflarını görenleri bir kez daha kendilerine hayran  bıraktı.
beyoncejayz

Geçtiğimiz günlerde göndermelerle dolu ‘Lemonade’ isimli yeni albümünü yayınlayan Beyonce, limonlarla süslenmiş tacı, kolyesi, mayosu ve elbisesiye albümüne atıfta bulundu.
beyonce-

Beyonce’nin yaz kokan limon detaylı plaj stili ise oldukça ilham verici.
beyonce
Hafta boyunca eşi Jay Z ve kızı Blue Ivy Carter ile muhteşem fotoğraflarını hayranlarıyla paylaşan Beyonce, tatil fotoğraflarını kendi resmi sitesinden de yayımladı.

beyonce1
Güzel şarkıcı, abümde yer alan şarkı sözleri, yıllardır iddia edilen Jay-Z'nin Beyonce'yi aldattığı görüşünü destekler nitelikte olmasına karşın, “İyileşeceğiz, yeniden başlayacağız” sözlerine de yer vermesinin ardından Beyonce ve Jay Z, sallantıda ola evliliklerini kurtmak için adım atmış olacaklar ki, rüya gibi bir tatil geçiriyor.
beyonceic

İkilinin aşk dolu kareleri, Beyonce’nin muhteşem plaj stiliyle birleşince, tatil fotoğrafları da sosyal medyayı sallayarak en çok beğenilen kareler arasına girerek rekor kırıyor.
beyoncejayz-

Son güncelleme: 10:22 - 22.06.2016