Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bikini sayısına 3 özel kapak
Bikini sayısına 3 özel kapak
Her yıl en iyi modelleri kapağında ağırlayan Sports Illustrated, bu yıl bikini özel sayısının kapaklarıyla takipçilerini heyecanlandırmayı başardı.
Moda 19 Şubat 2016 - 15:23

Her sene büyük bir heyecanla beklenen derginin özel sayısının çıkmasıyla 52 yıllık tarihinde bir ilke imza atıldı ve dergi 3 farklı kapakla piyasaya sunuldu.

Sports Illustrated Foto: Sosyal Medya

Derginin kapaklarında, son dönemlerde moda dünyasının en popüler ve kıvımlı bedenlerin öncüsü olarak kabul edilen Ashley Graham, dövüş sanatçısı ve oyuncu Ronda Rousey ve klasik “kapak kızı” geleneğiyle geçen yılki sayıda ‘çaylaklar’ kategorisi içinde yer alan model  Hailey Clousan yer alıyor.

Ashley Graham Foto: Sosyal Medya
Graham ve Rousey şüphesiz derginin kapağında yer alan en sıradışı iki model. Fizikleriyle moda dünyasındaki güzellik anlayışına meydan okuyan ikili içinde Ashley Graham, önceki gün yaptığı açıklamada kapak pozunun photoshop’la düzeltilmediğini de söyledi.

Hailey Clousan Foto: Sosyal Medya
Son güncelleme: 15:24 - 19.02.2016