Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir günde 4 kıyafet
Bir günde 4 kıyafet
Stiliyle beğeni toplayan Katie Holmes, gündeminin yoğun olmasından dolayı dün, farklı etkinliklere katılmak için tam 4 kez üstünü değiştirmek zorunda kaldı.
Hale Ceylan BARLAS
Moda 8 Eylül 2017 - 18:07

Yaklaşık dört yıldır konuşulsa da asla gün yüzüne çıkmayan, ama geçtiğimiz gün Jamie Foxx ile ilişkisi kesinlik kazanan, Tom Cruise’un eski eşi Katie Holmes, dün giydiği kıyafetleriyle herkesi şaşırttı. Çünkü bir günde 4 kıyafet değiştirmek zorunda kaldı ve buna rağmen her kombininde oldukça başarılıydı. Sabah, New York’taki moda haftası kapsamında düzenlenen Ghazaleh Khalifeh, Adam Dalton Blake ve Tiffany defilelerine katılan Holmes, Zac Posen imzalı çiçekli bir elbise tercih etti. Öğleden sonra yürüyüşe çıkan oyuncu, hava serin olduğu için yine çiçekli bir kazak ve jean giymeyi tercih etti. Üçüncü kıyafetini ise dostlarıyla yiyeceği yemek için değiştirdi ve bu kez de yeşil tonlarında midi boy bir elbise giydi ve bunu siyah stilettolar ile kombinledi. Son olarak yine arkadaşlarıyla izlemesi gereken bir tenis maçı vardı ve maça giderken jean bir tulum ve blazer bir ceket tercih etti…

katie-holmes
Son güncelleme: 14:20 - 10.09.2017