Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bir moda sorunu: Çizgili pantolon nasıl kombinlenir?
Bir moda sorunu: Çizgili pantolon nasıl kombinlenir?
Sezonun yükselen trendi çizgili pantolonlar. Peki bu dikey çizgili pantolonları nasıl kombinlemeli?
Moda 4 Mart 2016 - 13:22

Bu sezon bolca karşımıza çıkacak trendler arasında çizgili pantolonlar yer alıyor. Dökümlü olan modeller ise favoriler arasında. Peki çizgili pantolonları nasıl kombinlemek gerekiyor? İşte yanıtı…

çizgili pantolon Foto: Sosyal Medya

Hem rahat olayım hem de şık görüneyim diyenlerin imdadına gömlekler ve  stilettolar yetişiyor. Özellikle kısa paça çizgili pantolonlar ile kombinlyeceğiniz gömlek ve stiletto tarzınıza zarif bir şıklık kazandıracak.

Çizgili pantolonunuzla garanti bir şıklık yakalamak istiyorsanız seçiminiz pantolonunuzun rengini barındıran sade bir bluz ile kombinlemek. Sadelikle farkınızı yaratmak isterseniz de o halde kırmızı ve maviden yardım alabilirsiniz.

Tarzınıza sıradışı bir şıklık kazandırmak istiyorsanız o halde çigilerden korkamayın. Çizgili parçanızı bir diğer çizgili parça ile kombinleyin. Tabi burada dikkat etmeniz gereken nokta, renkleri fazla karıştırmadan ve göz yormadan beyaz, lacivert ve siyah ağırlıklı seçimler yapmak.